Etiketat e ALERGJISË TË PERSONALIZUARA DHE ALERTIVE

 • Përshkrimi i produkteve
 • Kjo paketë përmban:

   

  12 Etiketat e VESHJEVE:
  12 etiketa të gjata hekuri (29 x 29 mm)

   

  37 Etiketat e OBJEKTEVE:
  33 etiketa katrore vetëngjitëse (29 x 29 mm)
  4 etiketa katrore vetëngjitëse (43 x 43 mm)

 • Disa udhëzime teknike
 • Si t'i ngjit etiketat e mia?
  • SI TË NGJITHEN Etiketat për OBJEKTET?
  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën (kjo mbështetje duhet të jetë e thatë, e pastër dhe e lëmuar)
  2. Hiqeni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në mbështetëse. Fërkojeni fort për 10 sekonda.

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: Është mirë të prisni 24 orë para se të futeni në pjatalarëse, frigorifer, ngrohës shishe etj.

   

  • SI TË NGJITHEN Etiketat PËR VESHJE?
  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën e hekurit. Veshja duhet të vendoset në një sipërfaqe të sheshtë,
  2. Qëroni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në vendin e përcaktuar më parë (shmangni qepjet dhe lini një diferencë të vogël me skajet),
  3. Vendosni letrën kundër ngjitjes (të dorëzuar në fletoren Pepahart) në etiketë,
  4. Kaloni hekurin në modalitetin "STEAMLESS", pambuku vendoseni në 160°C për 10 sekonda. (Për pëlhura delikate të tilla si sintetike, kaloni hekurin vetëm për 5 sekonda)

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: rezistent në lavatriçe dhe tharëse; Shmangni hekurosjen direkt të etiketës së hekurit pasi mund të shkrihet - Ripërdorni letrën e lëshimit të dhënë në fletoren Pepahart.

   

etiketat e alergjive për fëmijët 

Etiketat e thjeshta dhe efektive të alergjisë për fëmijët do t'ju lejojnë të dalloni gjërat e fëmijës suaj dhe mbi të gjitha paralajmërojnë për ndonjë alergji apo sëmundje. Paketa Alergji dhe Alert është projektuar me mjaftueshëmetiketa vetëngjitëse dhe hekuri në mënyrë që të mund të shënoni rrobat dhe sendet e fëmijës suaj. Nga ana tjetër, Pepahart ju lejon të zgjidhni ngjyrën e etiketave të alergjisë dhe alarmit në mënyrë që të ndryshoni nga ngjyra e zakonshme e kuqe. Të Etiketa janë në dispozicion në jeshile, blu, të kuqe ose vjollcë. Falë etiketave të alergjisë nga Pepahart, ju mund të parandaloni astmën, diabetin, pickimin e grerëzave dhe bletëve, ushqimet e detit, kikirikët, arrat, epilepsinë, qumështin, vezët dhe glutenin

Etiketa për fëmijët për të parandaluar alergjitë

E përbërë nga 49 etiketa për fëmijë, kjo paketë përfshin dy formate të nevojshme për ta bërë punën tuaj më të lehtë. Alergjia e fëmijës suaj dhe etiketat e alarmit do të përballojë shkollën, kampin, nën ujë, borënEtj ...

REZISTENCA DHE CILËSIA

Të gjitha etiketat e fëmijëve tanë janë laminuara dhe rezistente ndaj grisjes. Por edhe i pajisur me ngjitës super i fortë për të siguruar një qëndrueshmëri dhe cilësi optimale.

Përveç kësaj, të gjitha etiketat tona janë rezistente ndajujë, mikrovalë, ngrohës shishe, frigorifer, frigorifer, pjatalarëse, ...

Për të mos përmendur që Quick Arts dhe etiketat hekuri rezistojnë lavatriçe dhe tharëse në 60°.

Përveç kësaj, të gjitha etiketat tona janë i pathyeshëm falë llakut mbrojtës.

Për më tepër, ne përdorim bojëra eko-përgjegjëse dhe pa tretës. Këto bojëra plotësojnë standardet e mbrojtjes së fëmijëve duke ruajtur ngjyrat e tyre të bukura me rezolucion të lartë.

Bërë në Francë 🇫🇷

DELIVERY

Dorëzimi është falas në të gjithë Francën, DOM TOM dhe jashtë vendit! Ne prodhojmë etiketat tuaja dhe i dërgojmë ato brenda 24/48 h

 

PAGESA E SIGURT

 

PEPAHART JU E BËN TË LEHTË, PORËSONI PAKETËN TUAJ ME 3 KLIKIME!

 

Zbuloni edhe tjetrin tonë Paketat Pepahart.

Shqyrtime 2 për Etiketat e ALERGJISË TË PERSONALIZUARA DHE ALERTIVE

 1. Geraldinë -

  Gjithmonë të kënaqur! Produkte cilësore të dorëzuara në kohë.
  Ju rekomandojmë

 2. Françoise -

  Porosia u mor shumë shpejt. Produkt cilësor që plotëson pritjet e mia

Shtoni një përmbledhje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *