EDITET E PERSONALIZUARA KOPSHT DHE SHKOLLA FILLORE

 • Përshkrimi i produkteve
 • Kjo paketë përmban: 

   

  64 ARTET E SHPEJTA:
  64 etiketa veshjesh vetëngjitëse (22 x 9 mm)
  (jo më hekur!)

   

  45 Etiketat e VESHJEVE:
  33 etiketa të gjata hekuri (45 x 7 mm)
  8 etiketa drejtkëndëshe hekuri (44 x 17 mm)
  2 etiketa të rrumbullakëta hekuri (35 mm)
  2 etiketa të mëdha hekuri (73 x 13 mm)

   

  91 Etiketat PËR OBJEKTET:
  16 etiketa vetëngjitëse drejtkëndëshe (44 x 17 mm)
  66 etiketa të gjata vetëngjitëse (45 x 7 mm)
  1 etiketë e gjatë vetëngjitëse (152 x 14 mm)
  1 etiketë e gjatë vetëngjitëse (76 x 17 mm)
  6 etiketa të rrumbullakëta vetëngjitëse (28 mm)
  1 etiketë ngjitëse e rrumbullakët (57 mm)

   

  10 Etiketat e Këpucëve: 
  6 etiketa këpucësh vetëngjitëse (27 x 35 mm)
  4 etiketa këpucësh vetëngjitëse (27 x 35 mm)

 • Disa udhëzime teknike
 • Si t'i ngjit etiketat e mia?
 • SI TË NGJITHEN NGJITAT PËR OBJEKTET

  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën. (kjo mbështetje duhet të jetë e thatë, e pastër dhe e lëmuar)
  2. Hiqeni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në mbështetëse. Fërkojeni fort për 2 sekonda

   

  SI TË NGJITHET QUICK-ART®?
  "Hiqni hekurin tuaj dhe kurseni kohë!"

  1. Ngjitni Quick-Art në etiketën e markës ose në etiketën e kujdesit të veshjes,
  2. Shtypni fort për 2 sekonda… kaq, mbaroi!

  KËSHILLA E PAKË PEPAHART: Prisni 24 orë përpara se të lani në lavatriçe (maksimumi 60°C) ose në tharëse. Mos e ngjitni Quick'art® direkt në veshje pasi ajo do të shkëputet gjatë larjes. Mos hekurosni Quick-Art.

  SI TË NGJITHEN Etiketat për Këpucët?

  1. Përgatitni takat e këpucëve në të cilat do të ngjitni etiketat. (shputat duhet të jenë të thata, të pastra dhe të lëmuara)
  2. Hiqni etiketat një nga një nga fletorja Pepahart dhe ngjitini ato. Fërkojeni fort për 10 sekonda.

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: për këpucë sportive ose plazhi, është mirë të prisni 24 orë para se të futeni në rërë, ujë ose baltë.

   

  SI TË NGJITHEN Etiketat PËR VESHJE?

  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën e hekurit. Veshja duhet të vendoset në një sipërfaqe të sheshtë.
  2. Hiqeni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në vendin e përcaktuar më parë. (Shmangni qepjet dhe lini një diferencë të vogël me skajet)
  3. Vendosni letrën e lëshimit (të dorëzuar në fletoren Pepahart) në etiketë.

 • 1 – Po kthehem emër dhe Emri
 • 2 – Unë zgjedh temë
 • 3 – Unë zgjedh Ngjyrë

 

Përgatituni për fillimin e vitit shkollor me etiketa të personalizuara shkollore!

Bëhuni gati për fillimin e vitit shkollor, porositni etiketat tuaja për shkollën!

etiketa të lezetshme për shkollën

Pepahart ka projektuar posaçërisht paketë shkollore për të plotësuar nevojat e çerdhe dhe shkolla fillore. Zbuloni etiketat e bukura të fëmijëve për kthimin e ardhshëm në shkollë. Këto etiketat e veshjeve dhe objekteve janë ideale për shënimin e sendeve shkollore, rrobave, këpucëve, sendeve sportive. Nënat janë të lumtura që nuk humbasin më asgjë.

Etiketa për të gjitha gjërat e shkollës...

Pepahart mendon për gjithçka dhe ju ofron formate të ndryshmeetiketa për shkollën. Ekzistojnë disa formate të etiketave të fëmijëve për shkollën. Kështu do të mund të identifikoni lapsat, kasën, çantën, bluzën, vizoren, syzet etj. Etiketat vetëngjitëse bëhen për objektet dhe etiketat me hekur për veshjet. Në këtë paketë shkollore, Pepahart ofron gjithashtu ngjitëse për rroba, Les QuickArts. Këto etiketa vetëngjitëse të veshjeve ngjiten sekonda 2 në të gjitha xhaketat, këmisha, pulovra, bluza… për të shkuar në shkollë dhe kursen kohë për nënat!

Etiketa veshjesh që të mos humbisni asgjë në shkollë.

Në sallën e shkollës gjejmë shumë trungje, rafte për pallto apo çanta plot me rroba. Prandaj Pepahart është zgjidhja e problemeve tuaja. Mos hezitoni, ngjitni disa etiketa për shkollën në të gjitha rrobat e fëmijës tuaj por edhe në këpucët dhe pantoflat e tij!

Një paketë etiketash të personalizuara për shkollën dhe kampin

Paketa e shkollës përbëhet nga 202 etiketa e cila me siguri do të jetë e dobishme për shënimin e kolonisë ose qendrës së ajrosur, klasës së borës, klasës së gjelbër ose rasteve të klasës së detit.

Dëgjoni me kujdes zonjën tuaj!

Sot, shumica e mësuesve ju kërkojnë të shënoni gjërat e fëmijës suaj. Mos hezitoni të porosisni etiketat tuaja për shkollën në Pepahart.

Rezistenca dhe cilësia 

Të gjitha etiketat e fëmijëve tanë janë laminuara dhe rezistente ndaj grisjes.Por edhe i pajisur me ngjitës super i fortë për të siguruar një qëndrueshmëri dhe cilësi optimale.

Përveç kësaj, të gjitha etiketat tona janë rezistente ndajujë, mikrovalë, ngrohës shishe, frigorifer, frigorifer, pjatalarëse, ...

Për të mos përmendur që Quick Arts dhe etiketat hekuri rezistojnë lavatriçe dhe tharëse në 60°.

Përveç kësaj, të gjitha etiketat tona janë i pathyeshëm falë llakut mbrojtës.

Për më tepër, ne përdorim bojëra eko-përgjegjëse dhe pa tretës. Këto bojëra plotësojnë standardet e mbrojtjes së fëmijëve duke ruajtur ngjyrat e tyre të bukura me rezolucion të lartë.

Bërë në Francë 🇫🇷

Shipping

Dorëzimi është falas në të gjithë Francën, DOM TOM dhe jashtë vendit! Ne prodhojmë etiketat tuaja dhe i dërgojmë ato brenda 24/48 h

 

Pagesa Sigurt

 

PEPAHART JU E BËN TË LEHTË, PORËSONI PAKETËN TUAJ ME 3 KLIKIME!

 

Ju gjithashtu mund të zbuloni tonën Set i lindjes së Krishtit, tonë paketë koloni dhe tonë Paketa e zbulimit për kthimin e fëmijëve.

Shqyrtime 8 për EDITET E PERSONALIZUARA KOPSHT DHE SHKOLLA FILLORE

 1. Stephanie -

  Si zakonisht, shërbim i nivelit të lartë!
  Etiketat në krye!
  Unë duhet të rekomandoj disa për vajzën time për pajisje shkollore.

  Unë rekomandoj shumë 👌👌👌

 2. Rose -

  Nuk është vetëm për të vegjlit, vajza ime 9-vjeçare zgjodhi gjithçka vetë dhe me numrin e etiketave që përmban kompleti në formate të ndryshme, madje edhe ngjitëse hekuri, ka shumë për të bërë.

 3. Anael -

  E shkëlqyeshme!!! Më pëlqejnë etiketat e tij dhe porosis çdo vit shkollor për fëmijët e mi. Unë ju rekomandoj ato

 4. Nathalie -

  Shkoni, nuk do të pendoheni!!! Etiketat janë perfekte!!!!

 5. Louise -

  Etiketa shumë të bukura, rezistente, praktike, dërgohen shpejt

 6. sophie -

  Për gati 4 vjet kam porositur etiketa për fëmijë,
  Gjithmonë një cilësi shumë e mirë, i kënaqur me blerjen time

 7. Emonët -

  Bravo për reagimin tuaj dhe shqyrtimin e kërkesës sime shumë shpejt! Unë rekomandoj shumë!

 8. Frédérique -

  Etiketa me cilësi shumë të mirë! 1 vit që etiketat janë ende në rrobat e vajzës sime. Veshje shume e mire!
  Unë rekomandoj x100000!
  Marrë në Reunion Island në më pak se 5 ditë.

Shtoni një përmbledhje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *