ПЕРСОНАЛИЗИРАНИ ТРУГЕЛНИ етикети – ЗА ПРЕДМЕТИ

 • Опис на производи
 • 36 ЕТИКЕТИ НА ПРЕДМЕТИ:
  36 тркалезни самолепливи етикети (28 mm)

 • Некои технички инструкции
 • Како да ги залепам моите етикети?
  • КАКО ДА СЕ ЗАПОЛНУВААТ ЕТИКЕТИ ЗА ПРЕДМЕТИ?
  1. Подгответе ја поддршката на која ќе ја залепите етикетата (оваа потпора мора да биде сува, чиста и мазна),
  2. Излупете ја етикетата од тетратката Pepahart и ставете ја на потпирачот. Силно тријте 10 секунди.


  МАЛА PEPAHART СОВЕТ: 
  Најдобро е да почекате 24 часа пред да отидете во машина за миење садови, замрзнувач, грејач за шишиња итн.

 • 1 – Се враќам име и Име
 • 2 – Јас го избирам тема
 • 3 – Го избирам Боја

 

тркалезни налепници за деца
Pepahart нуди персонализирани тркалезни етикети за да му помогнат на вашето дете брзо да ги најде своите работи.

овие тркалезни налепници персоналните се идеални за означување на училиште, градинка или камп бизнис. Тие се безбедни во микробранова печка, грејач за шишиња и во машина за миење садови.

Меѓу широкиот опсег на илустрации, можете да изберете, персонализирате и декорирате тетратка, кутија за млеко, книга, дневник, hi-fi слушалки, футрола за молив, шише за бебиња, кутија за торта...
овие детски тркалезни етикети лесно се прилагодуваат на формите и се посоодветни за објекти со голем формат. Овие етикети се опремени со ултра силен лепак кој им овозможува на вашите етикети да издржат машина за миење садови, грејач за шишиња, замрзнувач...

Кружни етикети за деца со одличен квалитет

Сите наши Лепливи белешки се ламинирани и нашите мастила се без растворувачи и еколошки. Ова ве уверува за оптимална издржливост и квалитет.
Денес, повеќето училишта, градинки или летни кампови бараат од вас да ги означите работите на вашето дете.
Pepahart ви олеснува, нарачајте го вашиот пакет со 3 клика!

Најдете ги нашите самолепливи етикети во нашите различни Пепахарт пакети .

Известување

Сè уште нема коментари.

Бидете први да дадете коментар за „ОТКРУЖНИ ПЕРСОНАЛИЗИРАНИ етикети – ЗА ОБЈЕКТИ“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителни полиња се означени *