QUICK-ART® PËRZIERJA E VESHJEVE TË PERSONALIZUARA

 • Përshkrimi i produkteve
 • 42 ARTET E SHPEJTA
  18 etiketa veshjesh vetëngjitëse – 28 x 12 mm
  24 etiketa veshjesh vetëngjitëse – 20 x 8 mm

 • Disa udhëzime teknike
 • Si t'i ngjit etiketat e mia?
 • SI TË NGJITHET QUICK-ART®?
  "Hiqni hekurin tuaj dhe kurseni kohë!"

  1. Ngjitni Quick-Art në etiketën e markës ose nëetiketa e kujdesit të veshjeve,
  2. Shtypni fort për 2 sekonda… kaq, mbaroi!

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: Prisni 24 orë përpara se të lani në lavatriçe (maksimumi 60°C) ose në tharëse. Mos e ngjitni Quick'art® direkt në veshje pasi ajo do të shkëputet gjatë larjes. Mos hekurosni Quick-Art.

Është e re dhe është e mrekullueshme! Pepahart ju ofron këtë ngjitëse për veshje lahet në makinë (rekomandohet maksimumi 60°C). Të pajisura me një ngjitës të veçantë, këto ngjitëse për rroba ju lejon të shënoni të gjitha sendet e fëmijëve tuaj në dy sekonda pa hekur!

Ngjitëse veshjesh ultra-praktike

Quick-arts do të thjeshtojë jetën tuaj! Këto ngjitëse për rroba përmbajuni etiketës së kujdesit ose markës së veshjes. Mund t'i ngjitni drejtpërdrejtngjitëse për veshje në materiale të lëmuara si pajisje skijimi, brenda ose jashtë. Këto ngjitëse për rroba janë perfekte për veshje sportive shpesh sintetike në të cilat nuk rekomandohet hekurosja.
Si funksionon kjo gjë? Ngjitem, shtyp 2 sekonda, mbaroi! (prapë preferohet të prisni 24 orë para se të futeni në lavatriçe).
Ideale për shkollë, çerdhe apo kamp!

Ngjitëse për veshje që përshtaten me të gjitha mediat

Kështu, këto etiketa janë të matura dhe shumë rezistente. Pepahart ofron një përzgjedhje të gjerë ilustrime dhe ngjyrash për të ndihmuar fëmijën tuaj të gjejë gjërat e tij.

Les ngjitëse për rroba janë thelbësore sot pasi shumica e dado, çerdhe, shkolla dhe kampe verore kërkoni nga prindërit që shënojnë sendet e fëmijës së tyre.
Pepahart e bën të lehtë për ju, porositni etiketat tuaja për fëmijë me 3 klikime!

Ju mund të jeni të interesuar në Paketa shkollore ose Pako për krevat fëmijësh

etiketa për fëmijë

Shqyrtime 3 për QUICK-ART® PËRZIERJA E VESHJEVE TË PERSONALIZUARA

 1. Laurence -

  Faqja është fantastike, e lehtë për t'u përdorur, porosia mbërrin super shpejt porosita një lexim që nga e mërkura e kisha porosinë time në kutinë postare. Produktet janë vërtet të shkëlqyera që më pëlqejnë dhe e rekomandoj këtë faqe dhe do ta përdor përsëri faqen.

 2. Lauren -

  Perfekte per here te dyte qe porosis. Etiketat e veshjeve në krye.

 3. Lisa -

  Produkte shumë të mira
  Etiketat kanë vërtet më shumë për personin
  falemnderit

Shtoni një përmbledhje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *