Etiketat e bagazheve, çantave dhe çantave të PERSONALIZUARA

 • Përshkrimi i produkteve
 • 20 Etiketat e OBJEKTEVE:

  4 etiketa vetëngjitëse drejtkëndëshe (44 x 17 mm)
  4 etiketa të gjata vetëngjitëse (98 x 15 mm)
  11 etiketa të gjata vetëngjitëse (59 x 13 mm)
  2 etiketa të rrumbullakëta vetëngjitëse (84 mm)

   

  2 Etiketat e Këpucëve: 

  2 etiketa këpucësh vetëngjitëse (27 x 35 mm)

 • Disa udhëzime teknike
 • Si t'i ngjit etiketat e mia?
  • SI TË NGJITHEN Etiketat për OBJEKTET?
  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën (kjo mbështetje duhet të jetë e thatë, e pastër dhe e lëmuar)
  2. Hiqeni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në mbështetëse. Fërkojeni fort për 10 sekonda.


  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: Është mirë të prisni 24 orë para se të futeni në pjatalarëse, frigorifer, ngrohës shishe etj.

 • 1 – Po kthehem emër dhe Emri
 • 2 – Unë zgjedh temë
 • 3 – Unë zgjedh Ngjyrë

 

Etiketa vetëngjitëse të personalizuara për ruajtjen e bagazheve.

Le Paketa e bagazheve ju lejon të zbuloni disa formate etiketat e fëmijëve për çanta dhe sende personale. Kështu, këto etiketa për fëmijë ju lejon të shënoni të gjitha gjërat tuaja sa herë që shkoni me pushime.

Etiketa mjaft të personalizuara për fëmijë.

Pepahart ju ofron një gamë të gjerë ilustrime dhe ngjyrash në mënyrë që të mos humbisni më gjërat e fëmijës suaj. Ju gjithashtu mund ta plotësoni këtë paketë me tonën Paketa e kolonisë.
Përbëhet nga 22 etiketa për objekte, kjo paketë është menduar dhe projektuar për të përfshirë të gjitha madhësitë e etiketave vetëngjitëse të personalizuara.

Sot, dadot, çerdhet, shkollat, qendrat e kohës së lirë, etj., ju kërkojnë të shënoni gjërat e fëmijës suaj.

REZISTENCA DHE CILËSIA

Të gjitha etiketat e fëmijëve tanë janë laminuara dhe rezistente ndaj grisjes. Por edhe i pajisur me ngjitës super i fortë për të siguruar një qëndrueshmëri dhe cilësi optimale.

Përveç kësaj, të gjitha etiketat tona janë rezistente ndajujë, mikrovalë, ngrohës shishe, frigorifer, frigorifer, pjatalarëse, ...

Për të mos përmendur që Quick Arts dhe etiketat hekuri rezistojnë lavatriçe dhe tharëse në 60°.

Përveç kësaj, të gjitha etiketat tona janë i pathyeshëm falë llakut mbrojtës.

Për më tepër, ne përdorim bojëra eko-përgjegjëse dhe pa tretës. Këto bojëra plotësojnë standardet e mbrojtjes së fëmijëve duke ruajtur ngjyrat e tyre të bukura me rezolucion të lartë.

Bërë në Francë 🇫🇷

DELIVERY

Dorëzimi është falas në të gjithë Francën, DOM TOM dhe jashtë vendit! Ne prodhojmë etiketat tuaja dhe i dërgojmë ato brenda 24/48 h

 

PAGESA E SIGURT

 

PEPAHART JU E BËN TË LEHTË, PORËSONI PAKETËN TUAJ ME 3 KLIKIME!

 

Ju gjithashtu mund të zbuloni tonën pako për çerdhe dhe tonë paketë shkollore për kthimin e fëmijëve.

Shqyrtime 2 për Etiketat e bagazheve, çantave dhe çantave të PERSONALIZUARA

 1. Kloe -

  Në krye dërgesë të shpejtë dhe vlerë të shkëlqyer për paratë 🙏🙏

 2. Claire -

  Etiketa me cilësi shumë të mirë dhe super të bukur. Dorëzimi shumë i shpejtë Më pëlqen pak vëmendje me magnet

Shtoni një përmbledhje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *