Etiketa MINI TË PERSONALIZUARA QUICK-ART® – PËR VESHJE

 • Përshkrimi i produkteve
 • 56 ARTET E SHPEJTA
  (etiketat vetëngjitëse të veshjeve – 21 x 9 mm)

 • Disa udhëzime teknike
 • Si t'i ngjit etiketat e mia?
 • SI TË NGJITHET QUICK-ART®?
  "Hiqni hekurin tuaj dhe kurseni kohë!"

  1. Ngjitni Quick-Art në L 'etiketën e markës ose nëetiketëkujdesi i veshjeve,
  2. Shtypni fort për 2 sekonda… kaq, mbaroi!

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: Prisni 24 orë përpara se të lani në lavatriçe (maksimumi 60°C) ose në tharëse. Mos e ngjitni Quick'art® direkt në veshje pasi ajo do të shkëputet gjatë larjes. Mos hekurosni Quick-Art.

 • 1 – Po kthehem emër dhe Emri
 • 2 – Unë zgjedh temë
 • 3 – Unë zgjedh Ngjyrë

 

The Quick Art është një ngjitëse veshjesh. Të provosh Quick Art është ta përvetësosh atë!
Është e re dhe është e mrekullueshme! Pepahart ju ofron këto etiketa ngjitëse për rroba të cilat futen në makinë larëse (maksimumi 60°C rekomandohet). Në të vërtetë, këto etiketat e veshjeve ju lejon të shënoni të gjitha sendet e fëmijëve tuaj në sekonda pa hekur!

Etiketa veshjesh vetëngjitëse pa hekur!

Nuk ka më hekurosje për të shënuar gjërat e fëmijës suaj... Quick-arts do t'jua bëjnë jetën më të lehtë! Këto ngjitëse për rroba rrini në etiketën e kujdesit ose të markës së veshjes. Për më tepër, në materiale të lëmuara, siç janë pajisjet e skive, mund t'i ngjitni këto etiketat e veshjeve direkt në material qoftë brenda apo jashtë. Këto afishe janë perfekte për veshje sportive shpesh sintetike në të cilat nuk rekomandohet hekurosja.
Si funksionon kjo gjë? Ngjitem, shtyp 2 sekonda, mbaroi! (prapë preferohet të prisni 24 orë para se të futeni në lavatriçe).
këto Etiketa janë ideale për veshjet e fëmijës suaj dhe gamën e shkollës.

Ngjitëse për veshje që përshtaten me të gjitha mediat

Kështu, këto etiketa janë të matura dhe shumë rezistente. Pepahart ofron një përzgjedhje të gjerë ilustrime dhe ngjyrash për të ndihmuar fëmijën tuaj të gjejë gjërat e tij.

Les ngjitëse për rroba janë thelbësore sot pasi shumica e dado, çerdhe, shkolla dhe kampe verore kërkoni nga prindërit që shënojnë sendet e fëmijës së tyre.
Pepahart e bën të lehtë për ju, porositni etiketat tuaja për fëmijë me 3 klikime!

Ju mund të jeni të interesuar në Paketa shkollore ose Pako për krevat fëmijësh

Shqyrtime 3 për Etiketa MINI TË PERSONALIZUARA QUICK-ART® – PËR VESHJE

 1. Manon -

  Porosia është marrë shumë shpejt dhe produkti është në përputhje të përkryer.

 2. Marie -

  Shumë i kënaqur me cilësinë e etiketave.
  Shumë zgjedhje.
  Ju rekomandojmë

 3. Ivana -

  Sviđaju mi se naljepnice za odjeću.

Shtoni një përmbledhje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *