EDITET E PERSONALIZUARA INTUTITIVE DJATHTAS Majtas - PËR KËPUCËT

 • Përshkrimi i produkteve
 • Kjo paketë përmban:

  8 Etiketa Ngjitëse PËR KËPUCËT

 • Disa udhëzime teknike
 • Si t'i ngjit etiketat e mia?
  • SI TË NGJITHEN Etiketat për OBJEKTET?
  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën (kjo mbështetje duhet të jetë e thatë, e pastër dhe e lëmuar)
  2. Hiqeni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në mbështetëse. Fërkojeni fort për 10 sekonda.

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: Është mirë të prisni 24 orë para se të futeni në pjatalarëse, frigorifer, ngrohës shishe etj.

   

  • SI TË NGJITHEN Etiketat për Këpucët?
  1. Përgatitni takat e këpucëve në të cilat do të ngjitni etiketat (shollët duhet të jenë të thata, të pastra dhe të lëmuara),
  2. Hiqni etiketat një nga një nga fletorja Pepahart dhe ngjitini ato. Fërkojeni fort për 10 sekonda.

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: për këpucë sportive ose plazhi, është mirë të prisni 24 orë para se të futeni në rërë, ujë ose baltë.

   

  • SI TË NGJITHEN Etiketat PËR VESHJE?
  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën e hekurit. Veshja duhet të vendoset në një sipërfaqe të sheshtë,
  2. Qëroni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në vendin e përcaktuar më parë (shmangni qepjet dhe lini një diferencë të vogël me skajet),
  3. Vendosni letrën kundër ngjitjes (të dorëzuar në fletoren Pepahart) në etiketë,
  4. Kaloni hekurin në modalitetin "STEAMLESS", pambuku vendoseni në 160°C për 10 sekonda. (Për pëlhura delikate të tilla si sintetike, kaloni hekurin vetëm për 5 sekonda)

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: rezistent në lavatriçe dhe tharëse; Shmangni hekurosjen direkt të etiketës së hekurit pasi mund të shkrihet - Ripërdorni letrën e lëshimit të dhënë në fletoren Pepahart.

   

  • SI TË NGJITHET QUICK-ART®?
   "Hiqni hekurin tuaj dhe kurseni kohë!"
  1. Ngjitni Quick-Art në etiketën e markës ose në etiketën e kujdesit të veshjes,
  2. Shtypni fort për 2 sekonda… kaq, mbaroi!

  KËSHILLA E PAKË PEPAHART: Prisni 24 orë përpara se të lani në lavatriçe (maksimumi 60°C) ose në tharëse. Mos e ngjitni Quick'art® direkt në veshje pasi ajo do të shkëputet gjatë larjes. Mos hekurosni Quick-Art.

Nëse fëmijët tuaj kanë vështirësi të vendosin këpucët e tyre në mënyrën e duhur, këto etiketa intuitive janë për ju. Këto etiketa vetëngjitëse për këpucë janë një mënyrë argëtuese dhe edukative nga metoda Montessori  etiketoni këpucët e fëmijëve tuaj, trajnerët, këpucët e futbollit, pantoflat e baletit dhe rrokullisjet gjatë lojës. Në Pepahart, ne gjithashtu mendojmë të argëtojmë fëmijët tuaj dhe t'i bëjmë ata krenarë për veten që në moshë të re. (Për 2 vjet). Në të vërtetë, etiketat e këpucëve për fëmijë INTUITIV nga Pepahart do ta mësojë fëmijën tuaj të bëjë një vizatim sikur të ishte duke bërë një enigmë dhe të vendosë këpucët në rrugën e duhur. (Këto etiketa vetëngjitëse nuk janë të personalizueshme).

 

Etiketa vetëngjitëse të personalizuara për këpucë që e bëjnë fëmijën të pavarur:

Ne i projektojmë këto posaçërisht etiketat e këpucëve për fëmijë në mënyrë që të kthejë autonom fëmijët e vegjël.
Çfarë buzëqeshje magjike mund të bëjnë kur gjejnë sens të përbashkët! Ju do të jeni në gjendje të zgjidhni midis ilustrimeve të ndryshme të Pepahart dhe të ndihmoni fëmijët tuaj të gjejnë këpucët e tyre në komunitet.

Mësuesit janë të lumtur edhe falë etiketave për këpucët e fëmijëve

Me Pepahart, ju do të kurseni kohë për zonjat, dadot, animatorët, shoqëruesit, etj. pasi fëmija juaj do t'i veshë vetë këpucët. Këto etiketat e këpucëve per femijet përshtatur për të seksione të vogla kopshtesh në nivelin pedagogjik.

Sot, të gjitha organizatat e festave kërkojnë që të shënoni sendet dhe këpucët e fëmijës suaj; Kështu, etiketat e këpucëve për fëmijë janë krijuar për ju.

REZISTENCA DHE CILËSIA

Të gjitha etiketat e fëmijëve tanë janë laminuara dhe rezistente ndaj grisjes. Por edhe i pajisur me ngjitës super i fortë për të siguruar një qëndrueshmëri dhe cilësi optimale.

Përveç kësaj, të gjitha etiketat tona janë rezistente ndajujë, mikrovalë, ngrohës shishe, frigorifer, frigorifer, pjatalarëse, ...

Për të mos përmendur që Quick Arts dhe etiketat hekuri rezistojnë lavatriçe dhe tharëse në 60°.

Përveç kësaj, të gjitha etiketat tona janë i pathyeshëm falë llakut mbrojtës.

Për më tepër, ne përdorim bojëra eko-përgjegjëse dhe pa tretës. Këto bojëra plotësojnë standardet e mbrojtjes së fëmijëve duke ruajtur ngjyrat e tyre të bukura me rezolucion të lartë.

Bërë në Francë 🇫🇷

DELIVERY

Dorëzimi është falas në të gjithë Francën, DOM TOM dhe jashtë vendit! Ne prodhojmë etiketat tuaja dhe i dërgojmë ato brenda 24/48 h

 

PAGESA E SIGURT

 

PEPAHART JU E BËN TË LEHTË, PORËSONI PAKETËN TUAJ ME 3 KLIKIME!

 

Ju gjithashtu mund të zbuloni etiketat tona për fëmijët në Paketa shkollore dhe Pako për krevat fëmijësh nga Pepahart.

Ju gjeni etiketat intuitive në paketa e etiketës së shkollës 

Avis

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që komenton “EDITET E PERSONALIZUARA INTUITIV DJATHTASH - PËR KËPUCËT”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *