Etiketat e PERSONALIZUARA TË GJATE – PËR VESHJE

 • Përshkrimi i produkteve
 • 33 Etiketat e VESHJEVE:
  33 etiketa të gjata hekuri (45 x 7 mm)

 • Disa udhëzime teknike
 • Si t'i ngjit etiketat e mia?
  • SI TË NGJITHEN Etiketat për OBJEKTET?
  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën (kjo mbështetje duhet të jetë e thatë, e pastër dhe e lëmuar)
  2. Hiqeni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në mbështetëse. Fërkojeni fort për 10 sekonda.


  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: 
  Është mirë të prisni 24 orë para se të futeni në pjatalarëse, frigorifer, ngrohës shishe etj.

   

  • SI TË NGJITHEN Etiketat për Këpucët?
  1. Përgatitni takat e këpucëve në të cilat do të ngjitni etiketat (shollët duhet të jenë të thata, të pastra dhe të lëmuara),
  2. Hiqni etiketat një nga një nga fletorja Pepahart dhe ngjitini ato. Fërkojeni fort për 10 sekonda.


  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART:
   për këpucë sportive ose plazhi, është mirë të prisni 24 orë para se të futeni në rërë, ujë ose baltë.

   

  • SI TË NGJITHEN Etiketat PËR VESHJE?
  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën e hekurit. Veshja duhet të vendoset në një sipërfaqe të sheshtë,
  2. Qëroni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në vendin e përcaktuar më parë (shmangni qepjet dhe lini një diferencë të vogël me skajet),
  3. Vendosni letrën kundër ngjitjes (të dorëzuar në fletoren Pepahart) në etiketë,
  4. Kaloni hekurin në modalitetin "STEAMLESS", pambuku vendoseni në 160°C për 10 sekonda. (Për pëlhura delikate të tilla si sintetike, kaloni hekurin vetëm për 5 sekonda)


  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART:
   rezistent në lavatriçe dhe tharëse; Shmangni hekurosjen direkt të etiketës së hekurit pasi mund të shkrihet - Ripërdorni letrën e lëshimit të dhënë në fletoren Pepahart.

   

  • SI TË NGJITHET QUICK-ART®?
   "Hiqni hekurin tuaj dhe kurseni kohë!"
  1. Ngjitni Quick-Art në etiketën e markës ose në etiketën e kujdesit të veshjes,
  2. Shtypni fort për 2 sekonda… kaq, mbaroi!

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: Prisni 24 orë përpara se të lani në lavatriçe (maksimumi 60°C) ose në tharëse. Mos e ngjitni Quick'art® direkt në veshje pasi ajo do të shkëputet gjatë larjes. Mos hekurosni Quick-Art.

 • 1 – Po kthehem emër dhe Emri
 • 2 – Unë zgjedh temë
 • 3 – Unë zgjedh Ngjyrë

 

Etiketa veshjesh të hekurta në format të gjatë
etiketa hekuri për veshje formati i gjatë përshtatet lehtësisht me të gjitha veshjet (polo, këmisha, pantallona ose xhaketa. Nuk ka më qepje). Kështu, këto etiketa të gjata të veshjeve instaloni me një hekur dhe një film kundër ngjitjes në pak sekonda. Këta yjeetiketa të gjata hekuri për veshje janë të personalizueshme me 3 klikime. Në të vërtetë, faqja ofron shumë zgjedhje temash dhe ngjyrash. Falë Pepahart, fëmija juaj do të veshë më të bukurat etiketat e veshjeve të grupit të miqve të tij.

Një etiketë e gjatë për veshjet që i rezistojnë çdo gjëje!

Tonë etiketa të gjata për rroba janë super të fortë. Ato lejojnë që fëmija juaj të mos humbasë më gjërat e tij në shkollë, sport ose me miqtë e tij.

Etiketa veshjesh të disa madhësive!

Përveç këtij formatietiketat e veshjeve gjatë, Pepahart ju ofron përmasa të ndryshme. Mund të gjeni etiketa veshjesh drejtkëndëshe apo edhe tepër të mëdha për bluza, çarçafë etj.

etiketat thelbësore të shkollës!

Les etiketa hekuri janë thelbësore sot gjatë shkollimit të fëmijëve. Në të vërtetë, zonjat imponojnë etiketimin e të gjithëve biznes për të mos humbur më kohë. Le të mendojmë për shoqëruesit, zonjat, etj. dhe ua lehtësoni atyre me këto etiketat e veshjeve.

Etiketa rroba vetëngjitëse: cilësi optimale!

Les etiketa veshjesh vetëngjitëse janë 100% të prodhuara në Francë dhe Pepahart kujdeset për printimin e ekranit me bojëra ekologjike dhe pa tretës.

Shqyrtime 4 për Etiketat e PERSONALIZUARA TË GJATE – PËR VESHJE

 1. Stéphanie -

  Shumë të kënaqur, etiketat morën shpejt dhe paketim të optimizuar me shpjegime të përdorimit.

 2. Coralie -

  Urdhri i tretë për ne, jemi më se të kënaqur! Etiketat qëndrojnë mirë me kalimin e kohës!

 3. Claire -

  Lehtë për të porositur.
  Shpejtësia e pritjes.
  Kualiteti i produktit.

 4. Maimuna -

  Ky është porosia e dytë e etiketës. Zgjedhje e gjerë ngjyrash dhe temash. Etiketat zgjasin mirë

Shtoni një përmbledhje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *