ÇERDHËNIE TË PERSONALIZUARA ETIKETAT – ASISTENT FERMESH

 • Përshkrimi i produkteve
 • Kjo paketë përmban:

   

  64 ARTET E SHPEJTA:

  64 etiketa veshjesh vetëngjitëse (22 x 9 mm)
  (jo më hekur!)

   

  61 Etiketat e VESHJEVE:

  56 etiketa të gjata hekuri (45 x 7 mm)
  5 etiketa drejtkëndëshe hekuri (44 x 17 mm)

   

  53 Etiketa VETËNGJITHSE PËR OBJEKTE:

  16 etiketa vetëngjitëse drejtkëndëshe (44 x 17 mm)
  22 etiketa të gjata vetëngjitëse (45 x 7 mm)
  3 etiketa shumë të mëdha vetëngjitëse (76 x 17 mm)
  12 etiketa të rrumbullakëta vetëngjitëse (28 mm)

   

  12 Etiketat e Këpucëve: 

  12 etiketa këpucësh vetëngjitëse (27 x 35 mm)

   

  1 Etiketë BABY NE BORD:  

  1 etiketë ngjitëse "fëmija në bord".

 • Disa udhëzime teknike
 • Si t'i ngjit etiketat e mia?
  • SI TË NGJITHEN Etiketat për OBJEKTET?
  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën (kjo mbështetje duhet të jetë e thatë, e pastër dhe e lëmuar)
  2. Hiqeni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në mbështetëse. Fërkojeni fort për 10 sekonda.

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: Është mirë të prisni 24 orë para se të futeni në pjatalarëse, frigorifer, ngrohës shishe etj.

   

  • SI TË NGJITHEN Etiketat për Këpucët?
  1. Përgatitni takat e këpucëve në të cilat do të ngjitni etiketat (shollët duhet të jenë të thata, të pastra dhe të lëmuara),
  2. Hiqni etiketat një nga një nga fletorja Pepahart dhe ngjitini ato. Fërkojeni fort për 10 sekonda.

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: për këpucë sportive ose plazhi, është mirë të prisni 24 orë para se të futeni në rërë, ujë ose baltë.

   

  • SI TË NGJITHEN Etiketat PËR VESHJE?
  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën e hekurit. Veshja duhet të vendoset në një sipërfaqe të sheshtë,
  2. Qëroni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në vendin e përcaktuar më parë (shmangni qepjet dhe lini një diferencë të vogël me skajet),
  3. Vendosni letrën kundër ngjitjes (të dorëzuar në fletoren Pepahart) në etiketë,
  4. Kaloni hekurin në modalitetin "STEAMLESS", pambuku vendoseni në 160°C për 10 sekonda. (Për pëlhura delikate të tilla si sintetike, kaloni hekurin vetëm për 5 sekonda)

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: rezistent në lavatriçe dhe tharëse; Shmangni hekurosjen direkt të etiketës së hekurit pasi mund të shkrihet - Ripërdorni letrën e lëshimit të dhënë në fletoren Pepahart.

   

  • SI TË NGJITHET QUICK-ART®?
   "Hiqni hekurin tuaj dhe kurseni kohë!"
  1. Ngjitni Quick-Art në etiketën e markës ose në etiketën e kujdesit të veshjes,
  2. Shtypni fort për 2 sekonda… kaq, mbaroi!

  KËSHILLA E PAKË PEPAHART: Prisni 24 orë përpara se të lani në lavatriçe (maksimumi 60°C) ose në tharëse. Mos e ngjitni Quick'art® direkt në veshje pasi ajo do të shkëputet gjatë larjes. Mos hekurosni Quick-Art.

 • 1 – Po kthehem emër dhe Emri
 • 2 – Unë zgjedh temë
 • 3 – Unë zgjedh Ngjyrë

 

Fëmija juaj shkon në çerdhe ose te dadoja e tij… bëhuni gati për fillimin e vitit shkollor! Plani për etiketa të personalizuara të çerdheve.

Etiketa mjaft të personalizuara për fëmijën tuaj në çerdhe

Fëmija juaj është në çerdhe dhe ju kërkohet të identifikoni të gjitha sendet e tij. Pra, mos u frikësoni, Pepahart do t'jua bëjë jetën më të lehtë falë saj etiketa të veçanta për çerdhe. ces etiketa për rroba dhe objekte janë ideale për të shënuar rrobat dhe objektet e fëmijëve tuaj. Kështu mund të shënoni ngushëllues, xhaketa, pulovra, biberona, shishe, kuti qumështi etj. Me pak fjalë, mos humbisni më kohë, hiqni gishtin tuaj dhe do t'ju duhen vetëm disa minuta.

Etiketa per çerdhe me dizajne te bukura per te vegjlit...

Kjo është arsyeja pse Pepahart ka krijuar një gamë të gjerë ilustrime të disponueshme në disa ngjyra për të gjetur pamjen që do t'i përshtatet fëmijës suaj. Do të gjeni temat më të njohura të etiketave për fëmijë si p.sh sirena, zjarrfikës, njëbrirësh, kamionë, princesha, Etj

Një paketë etikete për çerdhe që plotëson nevojat e stafit

E përbërë nga 178 etiketa për fëmijë, kjo paketë është menduar dhe projektuar për të bashkuar të gjitha dimensionet e nevojshme të etiketave për çerdhen. Sot, shumica e dadove dhe çerdheve ju kërkojnë të shënoni gjërat e fëmijës suaj. Jini në trend me etiketa të personalizueshme për çerdhe.

Mos harroni etiketat e veshjeve me hekur! 

Çerdhe ju kërkojnë të shënoni rrobat më shumë se objektet. Paketa e çerdheve ju përshtatet pasi përfshin 60 etiketa veshjesh per femijet. Kështu mund të shënoni çelësin e plotë të fëmijës suaj. Këto etiketa për fëmijë vendosen në 10 sekonda hekur. Ne ofrojmë një letër lëshimi në librin e etiketave të personalizuara për skenën e lindjes.
Pepahart gjithashtu ofron në këtë paketë ngjitëse veshjesh, Quick Arts. Këto etiketa vetëngjitëse të personalizuara për veshje ngjiten brenda sekonda 2 në të gjitha xhaketat, këmisha, pulovra, bluza... dhe kurseni kohën e nënave!

Rezistenca dhe cilësia 

Të gjitha etiketat e fëmijëve tanë janë laminuara dhe rezistente ndaj grisjes.Por edhe i pajisur me ngjitës super i fortë për të siguruar një qëndrueshmëri dhe cilësi optimale.

Përveç kësaj, të gjitha etiketat tona janë rezistente ndajujë, mikrovalë, ngrohës shishe, frigorifer, frigorifer, pjatalarëse, ...

Për të mos përmendur që Quick Arts dhe etiketat hekuri rezistojnë lavatriçe dhe tharëse në 60°.

Përveç kësaj, të gjitha etiketat tona janë i pathyeshëm falë llakut mbrojtës.

Për më tepër, ne përdorim bojëra eko-përgjegjëse dhe pa tretës. Këto bojëra plotësojnë standardet e mbrojtjes së fëmijëve duke ruajtur ngjyrat e tyre të bukura me rezolucion të lartë.

Bërë në Francë 🇫🇷

Shipping 

Dorëzimi është falas në të gjithë Francën, DOM TOM dhe jashtë vendit! Ne prodhojmë etiketat tuaja dhe i dërgojmë ato brenda 24/48 h

 

PAGESA E SIGURT 

 

PEPAHART JU E BËN TË LEHTË, PORËSONI PAKETËN TUAJ ME 3 KLIKIME!

 

Ju gjithashtu mund të plotësoni paketën tuaj me etiketa intuitive 

Mendo per paketë shkollore për fillimin e kopshtit për fëmijët tuaj

Shqyrtime 9 për ÇERDHËNIE TË PERSONALIZUARA ETIKETAT – ASISTENT FERMESH

 1. alexandra -

  Shërbim i shpejtë. Etiketat mbërritën brenda pak ditësh me postë dhe rezultati ishte në përputhje me pritjet e mia. Shumë e lehtë për tu ngjitur. Unë rekomandoj

 2. Flora -

  Shumë i kënaqur edhe një herë. Produkti korrespondon në mënyrë të përkryer me pamjen e faqes.
  Dhe bonusi i madh, kjo mundësi për t'u dorëzuar falas në departamentet franceze jashtë shtetit!

 3. Pascale -

  Unë gjithmonë porosis Quick Arts, më pëlqejnë etiketat e tij që vërtet mund t'i ngjitni kudo në të gjitha objektet që përdorin fëmijët. Shkon në lavatriçe, tharëse dhe pjatalarëse për kutinë e ushqimit, stilolaps shkollor, ngushëllues, rroba për kampin etj. Edhe pas muajsh dhe vitesh që i keni ngjitur, ato hiqen lehtësisht kur doni të shesni ose dhuroni rrobat. Fëmija i njeh menjëherë gjërat e tij, sepse ai zgjedh pamjen që i pëlqen. Unë rekomandoj +++++

 4. Zakaria -

  Shpejtësia e dërgimit! Transport falas. Dhe produkte shumë cilësore.
  Kjo nuk është porosia ime e parë dhe kam qenë gjithmonë i kënaqur.

 5. Hannae -

  Etiketa cilësore, shumëngjyrëshe, shumë modele të mundshme

 6. Carole -

  Transporti ultra i shpejtë, i keni etiketat tuaja në shtëpi për 2 ditë 🙂
  Cilësi shumë e mirë, e lehtë për t'u ngjitur, pa ose me hekur (të dy modelet për rroba).

 7. Kloe -

  Shumë i kënaqur me etiketat: cilësinë dhe kohën e dorëzimit të tyre. Shumë praktike për të gjitha veshjet dhe aksesorët e bebeve. Unë rekomandoj!

 8. Valerie -

  E porosita për herë të parë 6 vjet më parë për vajzën time më pëlqeu dhe më e vogla shkon në seksionin e vogël dhe nuk hezitova asnjë sekondë rashë pas etiketave Avengers të zgjedhur nga djali im
  Unë rekomandoj faqen tuaj për të gjithë prindërit rreth meje

 9. Gaour -

  Jaime

Shtoni një përmbledhje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *