EDITET E PERSONALIZUARA DY NGJYRA DJATHTASH - PËR KËPUCËT

 • Përshkrimi i produkteve
 • Kjo paketë përmban:

   

  12 Etiketat e Këpucëve:

  12 etiketa këpucësh vetëngjitëse (27 x 35 mm)

 • Disa udhëzime teknike
 • Si t'i ngjit etiketat e mia?
  • SI TË NGJITHEN Etiketat për OBJEKTET?
  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën (kjo mbështetje duhet të jetë e thatë, e pastër dhe e lëmuar)
  2. Hiqeni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në mbështetëse. Fërkojeni fort për 10 sekonda.

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: Është mirë të prisni 24 orë para se të futeni në pjatalarëse, frigorifer, ngrohës shishe etj.

   

  • SI TË NGJITHEN Etiketat për Këpucët?
  1. Përgatitni takat e këpucëve në të cilat do të ngjitni etiketat (shollët duhet të jenë të thata, të pastra dhe të lëmuara),
  2. Hiqni etiketat një nga një nga fletorja Pepahart dhe ngjitini ato. Fërkojeni fort për 10 sekonda.

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: për këpucë sportive ose plazhi, është mirë të prisni 24 orë para se të futeni në rërë, ujë ose baltë.

   

  • SI TË NGJITHEN Etiketat PËR VESHJE?
  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën e hekurit. Veshja duhet të vendoset në një sipërfaqe të sheshtë,
  2. Qëroni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në vendin e përcaktuar më parë (shmangni qepjet dhe lini një diferencë të vogël me skajet),
  3. Vendosni letrën kundër ngjitjes (të dorëzuar në fletoren Pepahart) në etiketë,
  4. Kaloni hekurin në modalitetin "STEAMLESS", pambuku vendoseni në 160°C për 10 sekonda. (Për pëlhura delikate të tilla si sintetike, kaloni hekurin vetëm për 5 sekonda)

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: rezistent në lavatriçe dhe tharëse; Shmangni hekurosjen direkt të etiketës së hekurit pasi mund të shkrihet - Ripërdorni letrën e lëshimit të dhënë në fletoren Pepahart.

   

  • SI TË NGJITHET QUICK-ART®?
   "Hiqni hekurin tuaj dhe kurseni kohë!" »
  1. Ngjitni Quick-Art në etiketën e markës ose në etiketën e kujdesit të veshjes,
  2. Shtypni fort për 2 sekonda… kaq, mbaroi!

  KËSHILLA E PAKË PEPAHART: Prisni 24 orë përpara se të lani në lavatriçe (maksimumi 60°C) ose në tharëse. Mos e ngjitni Quick'art® direkt në veshje pasi ajo do të shkëputet gjatë larjes. Mos hekurosni Quick-Art.

 • 1 – Po kthehem emër dhe Emri
 • 2 – Unë zgjedh temë
 • 3 – Unë zgjedh Ngjyrë

 

Etiketa këpucësh për fëmijë

Pepahart mendon për gjithçka kur bëhet fjalë për tëetiketat e fëmijëve. Në të vërtetë, ne i projektojmë këto etiketat e këpucëve me dy ngjyra për ta bërë jetën më të lehtë për çdo fëmijë. Falë këtij koncepti tëetiketa për fëmijë, nuk do të humbisni më, as këpucët, as pantoflat.

Etiketa lozonjare dhe edukative për fëmijë

Falë këtyre etiketa me porosi për fëmijët mundeni personalizoj këpucë të ndryshme (atlete, këpucë futbolli, këpucë kërcimi, rrokullisje plazhi, pantofla, etj.). Ardhja e jonë etiketat e këpucëve, lejojini fëmijët tuaj të fillojnë të dallojnë djathtas nga e majta. Fëmija juaj më në fund mund të fillojë mirë!

Etiketa vetëngjitëse për këpucë të përshtatura për moshën e fëmijës 

Pepahart shpik etiketat e këpucëve per femijet i quajtur " INTUITIV“. Këto etiketat e këpucëve nuk janë të personalizueshme, por përfaqësojnë një figurinë të vogël të ndarë në 2 pjesë. Të etiketa me porosi të këpucëve lejojeni fëmijën të mos gabojë. Të gjitha nënat më në fund po kursejnë kohë.

Etiketa vetëngjitëse për këpucët Pepahart: cilësi e lartë!

Toutes les etiketat e këpucëve për fëmijët janë rezistente ndaj ujit, rërës, tokës etj. Duke blerë tuajin etiketa për këpucë në Pepahart ju garantohet cilësia e produkteve.

Etiketa të personalizueshme të këpucëve: ilustrime për të gjithë!

Ju mund të personalizoni etiketat e këpucëve të fëmijës suaj në faqen tonë të internetit www.pepahart.eu. Në të vërtetë, ne ofrojmë rreth dyzet pamje vizuale, të gjitha të disponueshme në 4 ngjyra.

Prej disa vitesh, të gjitha organizatat e festave ju kërkojnë të shënoni gjërat e fëmijës suaj.

REZISTENCA DHE CILËSIA

Të gjitha etiketat e fëmijëve tanë janë laminuara dhe rezistente ndaj grisjes. Por edhe i pajisur me ngjitës super i fortë për të siguruar një qëndrueshmëri dhe cilësi optimale.

Përveç kësaj, të gjitha etiketat tona janë rezistente ndajujë, mikrovalë, ngrohës shishe, frigorifer, frigorifer, pjatalarëse, ...

Për të mos përmendur që Quick Arts dhe etiketat hekuri rezistojnë lavatriçe dhe tharëse në 60°.

Përveç kësaj, të gjitha etiketat tona janë i pathyeshëm falë llakut mbrojtës.

Për më tepër, ne përdorim bojëra eko-përgjegjëse dhe pa tretës. Këto bojëra plotësojnë standardet e mbrojtjes së fëmijëve duke ruajtur ngjyrat e tyre të bukura me rezolucion të lartë.

Bërë në Francë 🇫🇷

DELIVERY

Dorëzimi është falas në të gjithë Francën, DOM TOM dhe jashtë vendit! Ne prodhojmë etiketat tuaja dhe i dërgojmë ato brenda 24/48 h

 

PAGESA E SIGURT

 

PEPAHART JU E BËN TË LEHTË, PORËSONI PAKETËN TUAJ ME 3 KLIKIME!

 

Ju mund të jeni të interesuar në Paketa shkollore ose Pako për krevat fëmijësh

Avis

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që komenton “Etiketat TË PERSONALIZUARA TË DJATHTASH ME DY TONE - PËR KËPUCËT”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *