Etiketat e PERSONALIZUARA PËR KOLEGJIN DHE SHKOLLA E LAMES

 • Përshkrimi i produkteve
 • Kjo paketë përmban:

  42 ARTET E SHPEJTA
  42 etiketa të gjata veshjesh (23 x 9 mm)

  26 Etiketat e VESHJEVE:
  20 etiketa të gjata hekuri (45 x 7 mm)
  4 etiketa drejtkëndëshe (42 x 16 mm)
  2 etiketa drejtkëndëshe (73 x 16 mm)

  91 Etiketa VETËNGJITHSE PËR OBJEKTE:
  16 etiketa vetëngjitëse drejtkëndëshe (44 x 17 mm)
  66 etiketa të gjata vetëngjitëse (45 x 7 mm)
  1 etiketë e gjatë vetëngjitëse (152 x 14 mm)
  1 etiketë e gjatë vetëngjitëse (76 x 17 mm)
  6 etiketa të rrumbullakëta vetëngjitëse (28 mm)
  1 etiketë ngjitëse e rrumbullakët (57 mm)

 • Disa udhëzime teknike
 • Si t'i ngjit etiketat e mia?
  • SI TË NGJITHEN Etiketat për OBJEKTET?
  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën (kjo mbështetje duhet të jetë e thatë, e pastër dhe e lëmuar)
  2. Hiqeni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në mbështetëse. Fërkojeni fort për 10 sekonda.


  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: 
  Është mirë të prisni 24 orë para se të futeni në pjatalarëse, frigorifer, ngrohës shishe etj.

   

  • SI TË NGJITHEN Etiketat për Këpucët?
  1. Përgatitni takat e këpucëve në të cilat do të ngjitni etiketat (shollët duhet të jenë të thata, të pastra dhe të lëmuara),
  2. Hiqni etiketat një nga një nga fletorja Pepahart dhe ngjitini ato. Fërkojeni fort për 10 sekonda.


  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART:
   për këpucë sportive ose plazhi, është mirë të prisni 24 orë para se të futeni në rërë, ujë ose baltë.

   

  • SI TË NGJITHEN Etiketat PËR VESHJE?
  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën e hekurit. Veshja duhet të vendoset në një sipërfaqe të sheshtë,
  2. Qëroni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në vendin e përcaktuar më parë (shmangni qepjet dhe lini një diferencë të vogël me skajet),
  3. Vendosni letrën kundër ngjitjes (të dorëzuar në fletoren Pepahart) në etiketë,
  4. Kaloni hekurin në modalitetin "STEAMLESS", pambuku vendoseni në 160°C për 10 sekonda. (Për pëlhura delikate të tilla si sintetike, kaloni hekurin vetëm për 5 sekonda)


  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART:
   rezistent në lavatriçe dhe tharëse; Shmangni hekurosjen direkt të etiketës së hekurit pasi mund të shkrihet - Ripërdorni letrën e lëshimit të dhënë në fletoren Pepahart.

   

  • SI TË NGJITHET QUICK-ART®?
   "Hiqni hekurin tuaj dhe kurseni kohë!"
  1. Ngjitni Quick-Art në etiketën e markës ose në etiketën e kujdesit të veshjes,
  2. Shtypni fort për 2 sekonda… kaq, mbaroi!

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: Prisni 24 orë përpara se të lani në lavatriçe (maksimumi 60°C) ose në tharëse. Mos e ngjitni Quick'art® direkt në veshje pasi ajo do të shkëputet gjatë larjes. Mos hekurosni Quick-Art.

 • 1 – Po kthehem emër dhe Emri
 • 2 – Unë zgjedh temë
 • 3 – Unë zgjedh Ngjyrë

 

Etiketa të personalizuara për shkollën (kopsht, fillor, shkollë të mesme dhe të mesme)

Pepahart krijoi paketën e etiketës për mjete shkollore për të përmbushur kërkesat në rritje nga nënat. Në të vërtetë, fëmijëve u kërkohet shpesh të shënojnë të gjitha sendet e tyre shkollore, por edhe sendet e tyre sportive ose muzikore. Këto etiketa për rroba dhe objekte për studentët lejoni që fëmija juaj të mos humbasë më gjërat e tij.

Etiketa vetëngjitëse dhe hekurosëse për çdo gjë

Kjo paketë është projektuar me disa formate etiketash në mënyrë që të jetë në gjendje të shënojë të gjitha rastet. Të Shenime ngjitese janë perfekte për identifikimin e objekteve (kalkulatorë, libra, lapsa, vizore etj.) dhe etiketat e veshjeve janë ideale për të shënuar bluza, pulovra, këmisha etj. Ju gjithashtu do të zbuloni ngjitëse për rroba - ART I SHPEJTË – të cilat ngjiten në 2 sekonda në çdo veshje.

Etiketa të personalizuara për studentët por jo vetëm!

Kjo paketë përbëhet nga 153 etiketa të personalizuara të cilat do të jenë të dobishme për fëmijën tuaj për kolegj, për shkollë të mesme, për kampe verore ose për udhëtime gjuhësore

Etiketa për të gjitha shijet

Pepahart ofron ilustrime të disponueshme në 4 ngjyra për të kënaqur fëmijët. Të gjitha tona Etiketa janë shtypur me bojëra miqësore me mjedisin pa tretës për të siguruar një qëndrueshmëri dhe cilësi optimale.

REZISTENCA DHE CILËSIA

Të gjitha etiketat e fëmijëve tanë janë laminuara dhe rezistente ndaj grisjes.Por edhe i pajisur me ngjitës super i fortë për të siguruar një qëndrueshmëri dhe cilësi optimale.

Përveç kësaj, të gjitha etiketat tona janë rezistente ndajujë, mikrovalë, ngrohës shishe, frigorifer, frigorifer, pjatalarëse, ...

Për të mos përmendur që Quick Arts dhe etiketat hekuri rezistojnë lavatriçe dhe tharëse në 60°.

Përveç kësaj, të gjitha etiketat tona janë i pathyeshëm falë llakut mbrojtës.

Për më tepër, ne përdorim bojëra eko-përgjegjëse dhe pa tretës. Këto bojëra plotësojnë standardet e mbrojtjes së fëmijëve duke ruajtur ngjyrat e tyre të bukura me rezolucion të lartë.

Bërë në Francë 🇫🇷

DELIVERY

Dorëzimi është falas në të gjithë Francën, DOM TOM dhe jashtë vendit! Ne prodhojmë etiketat tuaja dhe i dërgojmë ato brenda 24/48 h

 

PAGESA E SIGURT

 

PEPAHART E BËN TË LEHTË PËR JU, Porositni PAKETËN TUAJ ME 3 KLIKIME 

Pepahart jua bën jetën më të lehtë, porosisni paketën tuaj me 3 klikime!

Ju gjithashtu mund të zbuloni paketën tonë Çerdhe, paketa jonë Ecole dhe paketën tonë Zbulimi për kthimin e fëmijëve

Shqyrtime 1 për Etiketat e PERSONALIZUARA PËR KOLEGJIN DHE SHKOLLA E LAMES

 1. Giada -

  Etiketa perfekte për adoleshentët

Shtoni një përmbledhje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *