Etiketat e rrumbullakëta të PERSONALIZUARA – PËR OBJEKTET

 • Përshkrimi i produkteve
 • 36 Etiketat e OBJEKTEVE:
  36 etiketa të rrumbullakëta vetëngjitëse (28 mm)

 • Disa udhëzime teknike
 • Si t'i ngjit etiketat e mia?
  • SI TË NGJITHEN Etiketat për OBJEKTET?
  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën (kjo mbështetje duhet të jetë e thatë, e pastër dhe e lëmuar)
  2. Hiqeni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në mbështetëse. Fërkojeni fort për 10 sekonda.


  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: 
  Është mirë të prisni 24 orë para se të futeni në pjatalarëse, frigorifer, ngrohës shishe etj.

 • 1 – Po kthehem emër dhe Emri
 • 2 – Unë zgjedh temë
 • 3 – Unë zgjedh Ngjyrë

 

etiketa ngjitëse të rrumbullakëta për fëmijë
Pepahart ofron etiketa të personalizuara të rrumbullakëta për të ndihmuar fëmijën tuaj të gjejë shpejt gjërat e tij.

këto etiketa ngjitëse të rrumbullakëta të personalizuara janë ideale për të shënuar biznesin e shkollës, çerdhes ose kampit. Ato janë të sigurta në mikrovalë, ngrohës shishe dhe enëlarëse.

Ndër gamën e gjerë të ilustrimeve të tij, ju mund të zgjidhni, personalizoni dhe dekoroni fletoren, kutinë e qumështit, librin, ditarin, kufjet hi-fi, kutinë e lapsit, shishen e bebit, kutinë e ëmbëlsirave...
këto etiketa të rrumbullakëta për fëmijë përshtaten lehtësisht me forma dhe janë më të përshtatshme për objekte me format të madh. Këto etiketa janë të pajisura me një ngjitës ultra të fortë që i lejon etiketat tuaja t'i rezistojnë lavastoviljes, ngrohësit të shisheve, ngrirësit...

Etiketa të rrumbullakëta me cilësi të shkëlqyer për fëmijë

Të gjitha tona Shenime ngjitese janë të laminuara dhe bojërat tona janë pa tretës dhe miqësore me mjedisin. Kjo ju siguron qëndrueshmëri dhe cilësi optimale.
Sot, shumica e shkollave, çerdheve ose kampeve verore kërkojnë që ju të shënoni gjërat e fëmijës suaj.
Pepahart e bën të lehtë për ju, porositni paketën tuaj me 3 klikime!

Gjeni etiketat tona vetëngjitëse në të ndryshmet tona Paketat Pepahart .

Avis

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që komenton “Etiketat e personalizuara të rrumbullakëta – PËR OBJEKTE”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *