ZBULONI Etiketat e PERSONALIZUARA

 • Përshkrimi i produkteve
 • Kjo paketë përmban:

   

  32 ARTET E SHPEJTA

  4 etiketa vetëngjitëse drejtkëndëshe (44 x 17 mm)
  12 etiketa të gjata vetëngjitëse (45 x 7 mm)
  16 mini etiketa vetëngjitëse (21 x 9 mm)

   

  26 Etiketat e VESHJEVE:

  20 etiketa të gjata hekuri (45 x 7 mm)
  4 etiketa drejtkëndëshe hekuri (44 x 17 mm)
  2 etiketa të rrumbullakëta hekuri (35 mm)

   

  6 Etiketat e OBJEKTEVE:

  6 etiketa të rrumbullakëta vetëngjitëse (28 mm)

   

  6 Etiketat e Këpucëve: 

  6 etiketa këpucësh vetëngjitëse (27 x 35 mm)

 • Disa udhëzime teknike
 • Si t'i ngjit etiketat e mia?
  • SI TË NGJITHEN Etiketat për OBJEKTET?
  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën (kjo mbështetje duhet të jetë e thatë, e pastër dhe e lëmuar)
  2. Hiqeni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në mbështetëse. Fërkojeni fort për 10 sekonda.

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: Është mirë të prisni 24 orë para se të futeni në pjatalarëse, frigorifer, ngrohës shishe etj.

   

  • SI TË NGJITHEN Etiketat për Këpucët?
  1. Përgatitni takat e këpucëve në të cilat do të ngjitni etiketat (shollët duhet të jenë të thata, të pastra dhe të lëmuara),
  2. Hiqni etiketat një nga një nga fletorja Pepahart dhe ngjitini ato. Fërkojeni fort për 10 sekonda.

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: për këpucë sportive ose plazhi, është mirë të prisni 24 orë para se të futeni në rërë, ujë ose baltë.

   

  • SI TË NGJITHEN Etiketat PËR VESHJE?
  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën e hekurit. Veshja duhet të vendoset në një sipërfaqe të sheshtë,
  2. Qëroni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në vendin e përcaktuar më parë (shmangni qepjet dhe lini një diferencë të vogël me skajet),
  3. Vendosni letrën kundër ngjitjes (të dorëzuar në fletoren Pepahart) në etiketë,
  4. Kaloni hekurin në modalitetin "STEAMLESS", pambuku vendoseni në 160°C për 10 sekonda. (Për pëlhura delikate të tilla si sintetike, kaloni hekurin vetëm për 5 sekonda)

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: rezistent në lavatriçe dhe tharëse; Shmangni hekurosjen direkt të etiketës së hekurit pasi mund të shkrihet - Ripërdorni letrën e lëshimit të dhënë në fletoren Pepahart.

   

  • SI TË NGJITHET QUICK-ART®?
   "Hiqni hekurin tuaj dhe kurseni kohë!"
  1. Ngjitni Quick-Art në etiketën e markës ose në etiketën e kujdesit të veshjes,
  2. Shtypni fort për 2 sekonda… kaq, mbaroi!

  KËSHILLA E PAKË PEPAHART: Prisni 24 orë përpara se të lani në lavatriçe (maksimumi 60°C) ose në tharëse. Mos e ngjitni Quick'art® direkt në veshje pasi ajo do të shkëputet gjatë larjes. Mos hekurosni Quick-Art.

 • 1 – Po kthehem emër dhe Emri
 • 2 – Unë zgjedh temë
 • 3 – Unë zgjedh Ngjyrë

 

Etiketa për fëmijë për rroba, etiketa vetëngjitëse për objekte dhe etiketa vetëngjitëse për këpucë 

Le Paketa e zbulimit ju lejon të zbuloni disa formate etiketa të personalizuara për rroba, objekte dhe këpucë për fëmijë të personalizuara me dizajnin e zgjedhjes suaj. Për këtë ju mund të personalizoni etiketat tuaja me emrin, emrin, numrin e telefonit... Kështu, këto etiketa për fëmijë vetëngjitëse, Quick Arts dhe hekurosje e bëjnë të shpejtë dhe të lehtë shënimin e të gjithë artikujve. Si dhe sportet (vallëzimi, futbolli, kalërimi, etj.), shkolla (furnizime shkollore, rroba, etj.) ose çerdhe/kujdestari (cicërrakë, ngushëllues, etj.) për fëmijët tuaj.

Etiketa mjaft të personalizuara për fëmijë 

Pepahart ju ofron një gamë të gjerë ilustrime dhe ngjyrash lehtësisht të personalizueshme në mënyrë që të mos humbisni më gjërat e fëmijës suaj. Ju nuk do të kërkoni më sendet e fëmijëve tuaj në sendet e humbura dhe të gjetura falë etiketave të veshjeve të fëmijëve.

Përbëhet nga 70 etiketa për objekte, rroba dhe këpucë. Kjo paketë është menduar dhe projektuar për të bashkuar të gjitha madhësitë e etiketave vetëngjitëse të personalizuara.

Rezistenca dhe cilësia 

Të gjitha etiketat e fëmijëve tanë janë laminuara dhe rezistente ndaj grisjes. Por edhe i pajisur me ngjitës super i fortë për të siguruar një qëndrueshmëri dhe cilësi optimale.

Përveç kësaj, të gjitha etiketat tona janë rezistente ndajujë, mikrovalë, ngrohës shishe, frigorifer, frigorifer, pjatalarëse, ...

Për të mos përmendur që Quick Arts dhe etiketat hekuri rezistojnë lavatriçe dhe tharëse në 60°.

Përveç kësaj, të gjitha etiketat tona janë i pathyeshëm falë llakut mbrojtës.

Për më tepër, ne përdorim bojëra eko-përgjegjëse dhe pa tretës. Këto bojëra plotësojnë standardet e mbrojtjes së fëmijëve duke ruajtur ngjyrat e tyre të bukura me rezolucion të lartë.

Bërë në Francë 🇫🇷

Shipping 

Dorëzimi është falas në të gjithë Francën, DOM-TOM dhe jashtë vendit! Ne prodhojmë etiketat tuaja dhe i dërgojmë ato brenda 24/48 h

 

Pagesa Sigurt 

 

Pepahart e bën të lehtë për ju, porositni paketën tuaj me 3 klikime!

 

Ejani të zbuloni tonën paketat e shkollës, krevat fëmijësh, mjete shkollore, koloni, Maitresse dhe shumë të tjera për kthimin e fëmijëve.

Shqyrtime 4 për ZBULONI Etiketat e PERSONALIZUARA

 1. Pauline -

  Cilësi shumë e mirë, kam porositur disa herë dhe kam mbetur gjithmonë i kënaqur.

 2. Jeanne -

  I kenaqur!! Etiketat janë të bukura, shkrimi është krejtësisht i lexueshëm dhe rezistent ndaj shumë larjeve, madje edhe ndaj tharëses.

 3. Solene -

  Porosia e dytë për mua. Etiketat kanë kaluar nëpër shumë larje makinerie dhe janë të papërlyer. E njëjta gjë për etiketat për objektet që kanë kaluar në pjatalarëse në temperatura të larta. Ngjyra mbeti e njejte dhe nuk u zhveshen. Transporti super i shpejtë, gjithçka mbërriti në 2 ditë.

 4. Sarghini -

  falemnderit

Shtoni një përmbledhje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *