FURNIZIM SHKOLLOR TE PERSONALIZUARA E Etiketa

 • Përshkrimi i produkteve
 • Kjo paketë përmban:

   

  54 Etiketat e OBJEKTEVE:
  16 etiketa vetëngjitëse drejtkëndëshe (44 x 17 mm)
  32 etiketa të gjata vetëngjitëse (45 x 7 mm)
  6 etiketa të rrumbullakëta vetëngjitëse (28 mm)

   

  6 Etiketat e Këpucëve: 
  6 etiketa këpucësh vetëngjitëse (27 x 35 mm)

 • Disa udhëzime teknike
 • Si t'i ngjit etiketat e mia?
  • SI TË NGJITHEN Etiketat për OBJEKTET?
  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën (kjo mbështetje duhet të jetë e thatë, e pastër dhe e lëmuar)
  2. Hiqeni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në mbështetëse. Fërkojeni fort për 10 sekonda.

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: Është mirë të prisni 24 orë para se të futeni në pjatalarëse, frigorifer, ngrohës shishe etj.

   

  • SI TË NGJITHEN Etiketat për Këpucët?
  1. Përgatitni takat e këpucëve në të cilat do të ngjitni etiketat (shollët duhet të jenë të thata, të pastra dhe të lëmuara),
  2. Hiqni etiketat një nga një nga fletorja Pepahart dhe ngjitini ato. Fërkojeni fort për 10 sekonda.

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: për këpucë sportive ose plazhi, është mirë të prisni 24 orë para se të futeni në rërë, ujë ose baltë.

   

  • SI TË NGJITHEN Etiketat PËR VESHJE?
  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën e hekurit. Veshja duhet të vendoset në një sipërfaqe të sheshtë,
  2. Qëroni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në vendin e përcaktuar më parë (shmangni qepjet dhe lini një diferencë të vogël me skajet),
  3. Vendosni letrën kundër ngjitjes (të dorëzuar në fletoren Pepahart) në etiketë,
  4. Kaloni hekurin në modalitetin "STEAMLESS", pambuku vendoseni në 160°C për 10 sekonda. (Për pëlhura delikate të tilla si sintetike, kaloni hekurin vetëm për 5 sekonda)

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: rezistent në lavatriçe dhe tharëse; Shmangni hekurosjen direkt të etiketës së hekurit pasi mund të shkrihet - Ripërdorni letrën e lëshimit të dhënë në fletoren Pepahart.

   

  • SI TË NGJITHET QUICK-ART®?
   "Hiqni hekurin tuaj dhe kurseni kohë!"
  1. Ngjitni Quick-Art në etiketën e markës ose në etiketën e kujdesit të veshjes,
  2. Shtypni fort për 2 sekonda… kaq, mbaroi!

  KËSHILLA E PAKË PEPAHART: Prisni 24 orë përpara se të lani në lavatriçe (maksimumi 60°C) ose në tharëse. Mos e ngjitni Quick'art® direkt në veshje pasi ajo do të shkëputet gjatë larjes. Mos hekurosni Quick-Art.

 • 1 – Po kthehem emër dhe Emri
 • 2 – Unë zgjedh temë
 • 3 – Unë zgjedh Ngjyrë

 

Etiketa vetëngjitëse për objektet

Që fëmijët tuaj të mos humbasin më mjetet e shkollës, tona etiketa objektesh vetëngjitëse me emrin dhe mbiemrin e fëmijëve tuaj janë bërë për ta bërë më të lehtë kthimin në shkollë, por edhe gjatë gjithë vitit shkollor. Nuk ka më lapsa të humbur gjatë vitit! Ju do të jeni në gjendje të identifikoni: stilolapsa, lapsa, kuti, markera, kalkulator, katrorë, busulla, libra, ...

Falë modeleve tona të shumta, fëmijët tuaj do të jenë në gjendje të zgjedhin temën e zgjedhjes së tyre.

Pepahart ju ofron një gamë të gjerë ilustrime dhe ngjyrash për të mos humbisni më gjërat tuaja. Falë këtyre nuk do të shkoni më në gjueti për objekte Shenime ngjitese.

Etiketa për t'u ngjitur kudo

Kjo paketë përbëhet nga 60 etiketa për objekte. Kjo paketë përfshin të gjitha madhësitë e etiketave vetëngjitëse të personalizuara.

REZISTENCA DHE CILËSIA

Të gjitha etiketat e fëmijëve tanë janë laminuara dhe rezistente ndaj grisjes. Por edhe i pajisur me ngjitës super i fortë për të siguruar një qëndrueshmëri dhe cilësi optimale.

Përveç kësaj, të gjitha etiketat tona janë rezistente ndajujë, mikrovalë, ngrohës shishe, frigorifer, frigorifer, pjatalarëse, ...

Për të mos përmendur që Quick Arts dhe etiketat hekuri rezistojnë lavatriçe dhe tharëse në 60°.

Përveç kësaj, të gjitha etiketat tona janë i pathyeshëm falë llakut mbrojtës.

Për më tepër, ne përdorim bojëra eko-përgjegjëse dhe pa tretës. Këto bojëra plotësojnë standardet e mbrojtjes së fëmijëve duke ruajtur ngjyrat e tyre të bukura me rezolucion të lartë.

Bërë në Francë 🇫🇷

DELIVERY

Dorëzimi është falas në të gjithë Francën, DOM TOM dhe jashtë vendit! Ne prodhojmë etiketat tuaja dhe i dërgojmë ato brenda 24/48 h

 

PAGESA E SIGURT

 

PEPAHART JU E BËN TË LEHTË, PORËSONI PAKETËN TUAJ ME 3 KLIKIME!

 

Gjeni gjithashtu tonën paketë shkollore, paketa e zyrës, pako e zonjës

 

Shqyrtime 9 për FURNIZIM SHKOLLOR TE PERSONALIZUARA E Etiketa

 1. Shpatore -

  ju rekomandoj

  Transporti i shpejtë Unë jetoj në DOM shumë i kënaqur, me cilësi shumë të mirë rekomandoj

 2. Jacqueline -

  Madhësi të ndryshme përshtaten mirë me madhësinë e mjeteve të ndryshme shkollore

 3. Marie -

  Etiketa shumë të bukura, të mrekullueshme fëmijët janë të kënaqur.

 4. Luison -

  i patëmetë

  Si gjithmonë, jo i zhgënjyer. Pikërisht ajo që kemi porositur dhe ende me cilësi të mirë dhe të lehtë për t'u përdorur. 👌

 5. Laurie -

  Zgjidhja e urgjencës gjatë vitit kur fëmija juaj duhet të ndryshojë shkollën dhe të etiketojë gjithçka përsëri! Dizajn i bukur, interpretim i bukur i ngjyrave dhe i lehtë për t'u aplikuar. Etiketat e stilolapsave janë ideale edhe kur keni 60 për të etiketuar!

 6. Valerie -

  Perfekte. Unë i blej prej vitesh dhe jam shumë i kënaqur me to. Të rekomandojë.

 7. alexandra -

  Unë rekomandoj shumë. Dorëzimi i shpejtë në Reunion

 8. siby -

  falemnderit

 9. siby -

  Top Unë jam duke pritur për të marrë

Shtoni një përmbledhje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *