Etiketat e PERSONALIZUARA ZYRA DHE MISTERESA

 • Përshkrimi i produkteve
 • Kjo paketë përmban:

   

  54 Etiketat e OBJEKTEVE:
  16 etiketa vetëngjitëse drejtkëndëshe (44 x 17 mm)
  32 etiketa të gjata vetëngjitëse (45 x 7 mm)
  6 etiketa të rrumbullakëta vetëngjitëse (28 mm)

   

  6 etiketa këpucësh: 
  6 etiketa këpucësh vetëngjitëse (27 x 35 mm)

 • Disa udhëzime teknike
 • Si t'i ngjit etiketat e mia?
  • SI TË NGJITHEN Etiketat për OBJEKTET?
  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën (kjo mbështetje duhet të jetë e thatë, e pastër dhe e lëmuar)
  2. Hiqeni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në mbështetëse. Fërkojeni fort për 10 sekonda.

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: Është mirë të prisni 24 orë para se të futeni në pjatalarëse, frigorifer, ngrohës shishe etj.

   

  • SI TË NGJITHEN Etiketat për Këpucët?
  1. Përgatitni takat e këpucëve në të cilat do të ngjitni etiketat (shollët duhet të jenë të thata, të pastra dhe të lëmuara),
  2. Hiqni etiketat një nga një nga fletorja Pepahart dhe ngjitini ato. Fërkojeni fort për 10 sekonda.

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: për këpucë sportive ose plazhi, është mirë të prisni 24 orë para se të futeni në rërë, ujë ose baltë.

   

  • SI TË NGJITHEN Etiketat PËR VESHJE?
  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën e hekurit. Veshja duhet të vendoset në një sipërfaqe të sheshtë,
  2. Qëroni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në vendin e përcaktuar më parë (shmangni qepjet dhe lini një diferencë të vogël me skajet),
  3. Vendosni letrën kundër ngjitjes (të dorëzuar në fletoren Pepahart) në etiketë,
  4. Kaloni hekurin në modalitetin "STEAMLESS", pambuku vendoseni në 160°C për 10 sekonda. (Për pëlhura delikate të tilla si sintetike, kaloni hekurin vetëm për 5 sekonda)

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: rezistent në lavatriçe dhe tharëse; Shmangni hekurosjen direkt të etiketës së hekurit pasi mund të shkrihet - Ripërdorni letrën e lëshimit të dhënë në fletoren Pepahart.

   

  • SI TË NGJITHET QUICK-ART®?
   "Hiqni hekurin tuaj dhe kurseni kohë!"
  1. Ngjitni Quick-Art në etiketën e markës ose në etiketën e kujdesit të veshjes,
  2. Shtypni fort për 2 sekonda… kaq, mbaroi!

  KËSHILLA E PAKË PEPAHART: Prisni 24 orë përpara se të lani në lavatriçe (maksimumi 60°C) ose në tharëse. Mos e ngjitni Quick'art® direkt në veshje pasi ajo do të shkëputet gjatë larjes. Mos hekurosni Quick-Art.

 • 1 – Po kthehem emër dhe Emri
 • 2 – Unë zgjedh temë
 • 3 – Unë zgjedh Ngjyrë

 

Etiketa vetëngjitëse për objektet

Le Paketa e artikujve ju lejon të zbuloni disa formate etiketash të përshtatura për të gjithë biznesin tuaj të zyrës, në mënyrë që të mos keni më nevojë të kërkoni stilolapsa, stapler, gërshërë, shirit, etj. që kolegët tuaj kanë huazuar nga ju.

Kjo paketë është gjithashtu e përshtatshme për mësuesit për të shënuar gjërat e klasës së tyre.

Etiketa për t'u ngjitur kudo

Ju mund t'i ngjitni këto etiketa në të gjitha mbështetëset e mundshme: gota, kuti drekë, pajisje zyre, fletore, libra, lapsa, etj. Përdorimet janë të shumta dhe ju lejojnë të gjeni të gjitha gjërat tuaja.

Pepahart ju ofron një gamë të gjerë ilustrime dhe ngjyrash në mënyrë që të mos humbisni më gjërat tuaja. Falë këtyre nuk do të shkoni më në gjueti për objekte Shenime ngjitese.

Përbëhet nga 60 etiketa për objekte , kjo paketë është menduar dhe projektuar për të përfshirë të gjitha madhësitë e etiketave vetëngjitëse të personalizuara.
Të gjitha tona Etiketa janë të laminuara dhe tona bojëra pa tretës për të siguruar qëndrueshmëri dhe cilësi optimale.

Pepahart e bën të lehtë për ju, porositni paketën tuaj me 3 klikime!

Të gjitha etiketat tona janë të laminuara dhe të pathyeshme falë llakut mbrojtës. Përveç kësaj, ne përdorim bojëra të përgjegjshme për mjedisin, pa tretës që plotësojnë standardet e mbrojtjes.

Kjo paketë është gjithashtu një ide e bukur dhuratë për kolegun tuaj të preferuar! 

Rezistenca dhe cilësia 

Të gjitha etiketat e fëmijëve tanë janë të laminuara dhe janë të pajisura me ngjitës super i fortë për të siguruar një qëndrueshmëri dhe cilësi optimale.

Të gjitha etiketat tona janë rezistente ndaj mikrovalë, ngrohës shishe, frigorifer, frigorifer, pjatalarëse, ...

Quick Arts dhe etiketat e hekurta qëndrojnë lart lavatriçe dhe tharëse në 60°.

Të gjitha etiketat tona janë i plastifikuar dhe i pathyeshëm falë llakut mbrojtës.

Për më tepër, ne përdorim bojëra të përgjegjshme për mjedisin, pa tretës që plotësojnë standardet e mbrojtjes së fëmijëve.

Bërë në Francë 🇫🇷

Shipping 

Dorëzimi është falas në të gjithë Francën, DOM TOM dhe jashtë vendit! Etiketat tuaja dërgohen brenda 24/48 orëve

 

Pepahart e bën të lehtë për ju, porositni paketën tuaj me 3 klikime!

Shqyrtime 3 për Etiketat e PERSONALIZUARA ZYRA DHE MISTERESA

 1. Ursula -

  Uebsajt i lehtë për t'u përdorur. Etiketa e cilësisë dorëzohet shpejt.

 2. erica -

  Porosia është shumë e saktë dhe mbërriti shpejt. Këto ishin dhurata që kishin një efekt të vogël, të gjithë ishin të lumtur.

 3. Leemans Virginia -

  super

Shtoni një përmbledhje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *