Etiketat e personalizuara të gjata – PËR OBJEKTET

 • Përshkrimi i produkteve
 • 33 Etiketat PËR OBJEKTET:
  33 etiketa të gjata vetëngjitëse (45 x 7 mm)

 • Disa udhëzime teknike
 • Si t'i ngjit etiketat e mia?
  • SI TË NGJITHEN Etiketat për OBJEKTET?
  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën (kjo mbështetje duhet të jetë e thatë, e pastër dhe e lëmuar)
  2. Hiqeni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në mbështetëse. Fërkojeni fort për 10 sekonda.


  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: 
  Është mirë të prisni 24 orë para se të futeni në pjatalarëse, frigorifer, ngrohës shishe etj.

   

  • SI TË NGJITHEN Etiketat për Këpucët?
  1. Përgatitni takat e këpucëve në të cilat do të ngjitni etiketat (shollët duhet të jenë të thata, të pastra dhe të lëmuara),
  2. Hiqni etiketat një nga një nga fletorja Pepahart dhe ngjitini ato. Fërkojeni fort për 10 sekonda.


  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART:
   për këpucë sportive ose plazhi, është mirë të prisni 24 orë para se të futeni në rërë, ujë ose baltë.

   

  • SI TË NGJITHEN Etiketat PËR VESHJE?
  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën e hekurit. Veshja duhet të vendoset në një sipërfaqe të sheshtë,
  2. Qëroni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në vendin e përcaktuar më parë (shmangni qepjet dhe lini një diferencë të vogël me skajet),
  3. Vendosni letrën kundër ngjitjes (të dorëzuar në fletoren Pepahart) në etiketë,
  4. Kaloni hekurin në modalitetin "STEAMLESS", pambuku vendoseni në 160°C për 10 sekonda. (Për pëlhura delikate të tilla si sintetike, kaloni hekurin vetëm për 5 sekonda)


  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART:
   rezistent në lavatriçe dhe tharëse; Shmangni hekurosjen direkt të etiketës së hekurit pasi mund të shkrihet - Ripërdorni letrën e lëshimit të dhënë në fletoren Pepahart.

   

  • SI TË NGJITHET QUICK-ART®?
   "Hiqni hekurin tuaj dhe kurseni kohë!" »
  1. Ngjitni Quick-Art në etiketën e markës ose në etiketën e kujdesit të veshjes,
  2. Shtypni fort për 2 sekonda… kaq, mbaroi!

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: Prisni 24 orë përpara se të lani në lavatriçe (maksimumi 60°C) ose në tharëse. Mos e ngjitni Quick'art® direkt në veshje pasi ajo do të shkëputet gjatë larjes. Mos hekurosni Quick-Art.

 • 1 – Po kthehem emër dhe Emri
 • 2 – Unë zgjedh temë
 • 3 – Unë zgjedh Ngjyrë

 

Etiketa të gjata vetëngjitëse për fëmijë
Këto etiketa të gjata të personalizuara përshtaten lehtësisht në të gjitha pajisjet shkollore dhe gjërat e çerdheve

Zare perfekte të etiketës për sendet e vogla!

Ju mund të etiketoni stilolapsa, shënues, gërshërë, busull, kalkulatorë, furça, etj. Ju gjithashtu mund t'i ngjitni këto etiketa të gjata vetëngjitëse në syze, furçë dhëmbësh, krem ​​kundër diellit, xhel dushi, parfum, etj.). Këto etiketa të gjata vetëngjitëse me porosi do të gjejnë shpejt vendin e tyre në objekte të vogla.

Një zgjedhje etiketash për të gjithë fëmijët

Pepahart ofron një përzgjedhje të gjerë ilustrime dhe ngjyrash për t'i ndihmuar fëmijët tuaj të mos humbasin kurrë gjërat e tyre.

Të gjitha etiketat tona janë të laminuara dhe bojërat tona janë pa tretës për t'ju siguruar qëndrueshmëri dhe cilësi optimale.

Sot, shumica e mësuesve ju kërkojnë të shënoni gjërat e fëmijës suaj.
Pepahart e bën të lehtë për ju, porositni paketën tuaj me 3 klikime!

Gjeni etiketat tona vetëngjitëse në të ndryshmet tona Paketat shkollore, Paketa e kolonisë .

Shqyrtime 2 për Etiketat e personalizuara të gjata – PËR OBJEKTET

 1. Nathalie -

  Dërgesë shumë e shpejtë.
  Etiketat janë të bukura dhe të cilësisë së lartë dhe qëndrojnë shumë mirë në larje.

 2. Ben jakhlaf -

  Vlera shumë e mirë për paratë

Shtoni një përmbledhje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *