Etiketa TË PERSONALIZUARA QUICK-ART® XL – PËR VESHJE

 • Përshkrimi i produkteve
 • 36 ARTET E SHPEJTA
  (etiketat vetëngjitëse të veshjeve – 28 x 12 mm)

 • Disa udhëzime teknike
 • Si t'i ngjit etiketat e mia?
 • SI TË NGJITHET QUICK-ART®?
  "Hiqni hekurin tuaj dhe kurseni kohë!"

  Përmbaju Quick-Art me etiketën e markës ose etiketën e kujdesit për veshjet,
  Shtypni fort për 2 sekonda… kaq, mbaroi!

  KËSHILLA E PAKË PEPAHART: Prisni 8 orë përpara se të lani në makinë larëse (maksimumi 24°C) ose në tharëse. Mos e ngjitni Quick'art® direkt në veshje pasi ajo do të shkëputet kur lahet. Mos hekurosni Quick-Art.

 • 1 – Po kthehem emër dhe Emri
 • 2 – Unë zgjedh temë
 • 3 – Unë zgjedh Ngjyrë

 

Quick Art XL është një ngjitëse veshjesh që përshtatet me madhësi të ndryshme
Është e re dhe është e mrekullueshme! Pepahart ju ofron këto ngjitëse për rroba të cilat futen në makinë larëse (maksimumi 60°C rekomandohet). Në të vërtetë, këto etiketat e veshjeve ju lejon të shënoni të gjitha sendet e fëmijëve tuaj në sekonda pa hekur!

Përfundoi hekurin! Zbuloni ngjitësit e veshjeve

Nuk ka më hekurosje për të shënuar gjërat e fëmijës suaj... Quick-arts do t'jua bëjnë jetën më të lehtë! Këto ngjitëse për rroba rrini në etiketën e kujdesit ose të markës së veshjes. Për më tepër, në materiale të lëmuara, siç janë pajisjet e skive, mund t'i ngjitni këto etiketat e veshjeve direkt në material qoftë brenda apo jashtë. Këto ngjitëse për rroba janë perfekte për veshje sportive shpesh sintetike në të cilat nuk rekomandohet hekurosja.
Si funksionon kjo gjë? Ngjitem, shtyp 2 sekonda, mbaroi! (prapë preferohet të prisni 24 orë para se të futeni në lavatriçe).
këto etiketat e shkollave janë ideale për veshjet e fëmijës suaj dhe gamën e shkollës.

Ngjitëse për veshje që përshtaten me të gjitha mediat

Kështu, këto etiketa janë të matura dhe shumë rezistente. Pepahart ofron një përzgjedhje të gjerë ilustrime dhe ngjyrash për të ndihmuar fëmijën tuaj të gjejë gjërat e tij.

Les ngjitëse për rroba janë thelbësore sot pasi shumica e dado, çerdhe, shkolla dhe kampe verore kërkoni nga prindërit që shënojnë sendet e fëmijës së tyre.
Pepahart e bën të lehtë për ju, porositni etiketat tuaja për fëmijë me 3 klikime!

Ju mund të jeni të interesuar në Paketa shkollore ose Pako për krevat fëmijësh 

etiketa për fëmijë

Shqyrtime 1 për Etiketa TË PERSONALIZUARA QUICK-ART® XL – PËR VESHJE

 1. malet -

  etiketa të mëdha

Shtoni një përmbledhje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *