PAKETË E PËRZIERJES SË OBJEKTEVE TË EDITET E PERSONALIZUARA

 • Përshkrimi i produkteve
 • 54 Etiketat e OBJEKTEVE:

  16 etiketa vetëngjitëse drejtkëndëshe (44 x 17 mm)
  32 etiketa të gjata vetëngjitëse (45 x 7 mm)
  6 etiketa të rrumbullakëta vetëngjitëse (28 mm)

   

  6 Etiketat e Këpucëve:

  6 etiketa këpucësh vetëngjitëse (27 x 35 mm)

 • Disa udhëzime teknike
 • Si t'i ngjit etiketat e mia?
  • SI TË NGJITHEN Etiketat për OBJEKTET?
  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën (kjo mbështetje duhet të jetë e thatë, e pastër dhe e lëmuar)
  2. Hiqeni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në mbështetëse. Fërkojeni fort për 10 sekonda.

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: Është mirë të prisni 24 orë para se të futeni në pjatalarëse, frigorifer, ngrohës shishe etj.

  • SI TË NGJITHEN Etiketat për Këpucët?
  1. Përgatitni takat e këpucëve në të cilat do të ngjitni etiketat (shollët duhet të jenë të thata, të pastra dhe të lëmuara),
  2. Hiqni etiketat një nga një nga fletorja Pepahart dhe ngjitini ato. Fërkojeni fort për 10 sekonda.

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: për këpucë sportive ose plazhi, është mirë të prisni 24 orë para se të futeni në rërë, ujë ose baltë.

  • SI TË NGJITHEN Etiketat PËR VESHJE?
  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën e hekurit. Veshja duhet të vendoset në një sipërfaqe të sheshtë,
  2. Qëroni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në vendin e përcaktuar më parë (shmangni qepjet dhe lini një diferencë të vogël me skajet),
  3. Vendosni letrën kundër ngjitjes (të dorëzuar në fletoren Pepahart) në etiketë,
  4. Kaloni hekurin në modalitetin "STEAMLESS", pambuku vendoseni në 160°C për 10 sekonda. (Për pëlhura delikate të tilla si sintetike, kaloni hekurin vetëm për 5 sekonda)

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: rezistent në lavatriçe dhe tharëse; Shmangni hekurosjen direkt të etiketës së hekurit pasi mund të shkrihet - Ripërdorni letrën e lëshimit të dhënë në fletoren Pepahart.

  • SI TË NGJITHET QUICK-ART®?
   "Hiqni hekurin tuaj dhe kurseni kohë!"
  1. Ngjitni Quick-Art në etiketën e markës ose në etiketën e kujdesit të veshjes,
  2. Shtypni fort për 2 sekonda… kaq, mbaroi!

  KËSHILLA E PAKË PEPAHART: Prisni 24 orë përpara se të lani në lavatriçe (maksimumi 60°C) ose në tharëse. Mos e ngjitni Quick'art® direkt në veshje pasi ajo do të shkëputet gjatë larjes. Mos hekurosni Quick-Art.

 • 1 – Po kthehem emër dhe Emri
 • 2 – Unë zgjedh temë
 • 3 – Unë zgjedh Ngjyrë

 

Etiketa vetëngjitëse për fëmijë për objekte

Le Paketa e artikujve ju lejon të zbuloni disa formate të etiketave për fëmijët dhe të shënojë kështu sendet e saj.

Etiketa mjaft të personalizueshme për fëmijë: rrumbullakëtmini 

 

Etiketa për fëmijët që të ngjiten kudo

Ju mund t'i ngjitni këto etiketa në të gjitha mediat e mundshme: skateboard, fletore, ski, ngrohës shishe, biçikleta, skuter, këpucë dëbore, helmeta, lapsa, syze, etj. Përdorimet janë të shumta dhe ju lejojnë të gjeni të gjitha lodrat dhe sendet e fëmijës suaj.

Pepahart ju ofron një gamë të gjerë ilustrime dhe ngjyrash në mënyrë që të mos humbisni më gjërat e fëmijës suaj. Falë këtyre nuk do të shkoni më tek të humburit dhe të gjeturit Shenime ngjitese.
Kjo paketë është përbëhet nga 60 etiketa për objektet , kjo paketë është menduar dhe projektuar për të bashkuar të gjitha madhësitë e etiketave vetëngjitëse të personalizuara.

Sot, dadot, çerdhet, shkollat, qendrat e kohës së lirë, etj., ju kërkojnë të shënoni gjërat e fëmijës suaj.

REZISTENCA DHE CILËSIA

Të gjitha etiketat e fëmijëve tanë janë laminuara dhe rezistente ndaj grisjes.Por edhe i pajisur me ngjitës super i fortë për të siguruar një qëndrueshmëri dhe cilësi optimale.

Përveç kësaj, të gjitha etiketat tona janë rezistente ndajujë, mikrovalë, ngrohës shishe, frigorifer, frigorifer, pjatalarëse, ...

Për të mos përmendur që Quick Arts dhe etiketat hekuri rezistojnë lavatriçe dhe tharëse në 60°.

Përveç kësaj, të gjitha etiketat tona janë i pathyeshëm falë llakut mbrojtës.

Për më tepër, ne përdorim bojëra eko-përgjegjëse dhe pa tretës. Këto bojëra plotësojnë standardet e mbrojtjes së fëmijëve duke ruajtur ngjyrat e tyre të bukura me rezolucion të lartë.

Bërë në Francë 🇫🇷

DELIVERY

Dorëzimi është falas në të gjithë Francën, DOM TOM dhe jashtë vendit! Ne prodhojmë etiketat tuaja dhe i dërgojmë ato brenda 24/48 h

 

PAGESA E SIGURT

 

PEPAHART JU E BËN TË LEHTË, PORËSONI PAKETËN TUAJ ME 3 KLIKIME!

 

Ju gjithashtu mund të zbuloni tonën Pako për krevat fëmijësh dhe tonë Paketa shkollore për kthimin e fëmijëve.

Shqyrtime 4 për PAKETË E PËRZIERJES SË OBJEKTEVE TË EDITET E PERSONALIZUARA

 1. Ornela -

  Etiketë me cilësi shumë të mirë, qëndron mirë në objekte. Janë perfekte, të madhësive të ndryshme për t'u përshtatur me objekte të ndryshme. Zgjedhja e temave të ndryshme është vërtet e madhe. Unë dhe vajza ime jemi të pushtuar

 2. Louise -

  Etiketat i kam marrë shumë shpejt, për më tepër janë shumë të bukura dhe të punuara mirë

 3. Claire -

  Etiketa shumë të bukura.
  E marrë shpejt. Djali im i pëlqen shumë.
  Unë i kam përdorur këto etiketa për motrën e saj të madhe 2 vjet më parë, të mbajtura shumë mirë me kalimin e kohës. Nuk lëvizin as nga ngjyrat dhe as nga forma.

 4. Beatrice -

  Lehtë për t'u krijuar, pritje e shpejtë, cilësi dhe interpretim shumë i bukur... nikel!

Shtoni një përmbledhje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *