Etiketat e larta për të moshuarit në EHPAD

 • Përshkrimi i produkteve
 • Kjo paketë përmban:

   

  42 ARTET E SHPEJTA:
  18 etiketa veshjesh vetëngjitëse (28 x 12 mm)
  24 etiketa veshjesh vetëngjitëse (20 x 8 mm)
  (jo më hekur!)

   

  40 Etiketat e VESHJEVE:
  24 etiketa të gjata hekuri (56 x 9 mm)
  16 etiketa drejtkëndëshe hekuri (44 x 17 mm)

   

  76 Etiketat PËR OBJEKTET:
  16 ngjitëse drejtkëndëshe (44 x 17 mm)
  24 ngjitëse të gjata (56 x 9 mm)
  24 mini ngjitëse drejtkëndëshe (26 x 11 mm)
  6 ngjitëse të rrumbullakëta (28 mm)
  6 ngjitëse të gjera (83 x 19 mm)

   

  6 Etiketa PËR KËPUCËT:
  6 etiketa këpucësh vetëngjitëse (27 x 35 mm)

 • Disa udhëzime teknike
 • Si t'i ngjit etiketat e mia?
 • SI TË NGJITHEN NGJITAT PËR OBJEKTET

  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën. (kjo mbështetje duhet të jetë e thatë, e pastër dhe e lëmuar)
  2. Hiqeni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në mbështetëse. Fërkojeni fort për 2 sekonda

   

  SI TË NGJITHET QUICK-ART®?
  "Hiqni hekurin tuaj dhe kurseni kohë!"

  1. Ngjitni Quick-Art në etiketën e markës ose në etiketën e kujdesit të veshjes,
  2. Shtypni fort për 2 sekonda… kaq, mbaroi!

  KËSHILLA E PAKË PEPAHART: Prisni 24 orë përpara se të lani në lavatriçe (maksimumi 60°C) ose në tharëse. Mos e ngjitni Quick'art® direkt në veshje pasi ajo do të shkëputet gjatë larjes. Mos hekurosni Quick-Art.

  SI TË NGJITHEN Etiketat për Këpucët?

  1. Përgatitni takat e këpucëve në të cilat do të ngjitni etiketat. (shputat duhet të jenë të thata, të pastra dhe të lëmuara)
  2. Hiqni etiketat një nga një nga fletorja Pepahart dhe ngjitini ato. Fërkojeni fort për 10 sekonda.

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: për këpucë sportive ose plazhi, është mirë të prisni 24 orë para se të futeni në rërë, ujë ose baltë.

   

  SI TË NGJITHEN Etiketat PËR VESHJE?

  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën e hekurit. Veshja duhet të vendoset në një sipërfaqe të sheshtë.
  2. Hiqeni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në vendin e përcaktuar më parë. (Shmangni qepjet dhe lini një diferencë të vogël me skajet)
  3. Vendosni letrën e lëshimit (të dorëzuar në fletoren Pepahart) në etiketë.

 • 1 – Po kthehem emër dhe Emri
 • 2 – Unë zgjedh temë
 • 3 – Unë zgjedh Ngjyrë

 

Përgatituni për hyrjen e prindërve tuaj në një shtëpi të moshuarish ose FAM (shtëpi të kujdesit mjekësor)

Pepahart është aty për ta bërë më të lehtë shënjimin e rrobave dhe objekteve të ndryshme të mamasë apo babit.

Etiketa të personalizuara për të moshuarit në shtëpitë e të moshuarve

Paketa EHPAD është zhvilluar në bashkëpunim me njerëzit që punojnë në shtëpitë e të moshuarve për t'ju ofruar formate etiketash të përshtatura për jetën e të dashurit tuaj. Kështu, ne ishim në gjendje të përcaktonim prioritetet që janë thelbësore për shënimin e sendeve personale të të moshuarve.

Etiketat tona janë krijuar për të përmbushur kërkesat e objekteve të akomodimit për të moshuarit në varësi (EHPAD), veçanërisht kur kaloni nëpër lavatriçe dhe tharëse.

Kjo paketë përfshin 164 etiketës kombinimi i disa formateve për shënjimin e rrobave, këpucëve/pantoflave, librave, syzeve, shkopinjve etj. Ky shënim mund të jetë i dobishëm edhe për të ndihmuar të moshuarit me sëmundjen Alzheimer.

Etiketa për të gjitha sendet personale...

Ju do të jeni në gjendje të zbuloni formate të ndryshme tëetiketat e veshjeve et objektet të cilat përshtaten me të gjitha llojet e suporteve (këmisha, bluza, pulovra, xhaketa, pantallona, ​​funde, këpucë, syze etj.). Etiketat vetëngjitëse bëhen për objektet dhe etiketat me hekur për veshjet. Në këtë paketë, Pepahart ofron gjithashtu ngjitëse veshjesh, QuickArts. Këto etiketa veshjesh vetëngjitëse ngjiten në 2 sekonda (dhe pa hekurosje!) në të gjitha xhaketat, këmisha, pulovra...

Rezistenca dhe cilësia 

Të gjitha etiketat e fëmijëve tanë janë të laminuara dhe janë të pajisura me ngjitës super i fortë për të siguruar një qëndrueshmëri dhe cilësi optimale.

Të gjitha etiketat tona janë rezistente ndaj mikrovalë, ngrohës shishe, frigorifer, frigorifer, pjatalarëse, ...

Quick Arts dhe etiketat e hekurta qëndrojnë lart lavatriçe dhe tharëse në 60°.

Të gjitha etiketat tona janë i plastifikuar dhe i pathyeshëm falë llakut mbrojtës.

Për më tepër, ne përdorim bojëra të përgjegjshme për mjedisin, pa tretës që plotësojnë standardet e mbrojtjes së fëmijëve.

Bërë në Francë 🇫🇷

Shipping 

Dorëzimi është falas në të gjithë Francën, DOM TOM dhe jashtë vendit! Etiketat tuaja dërgohen brenda 24/48 orëve

 

Pepahart e bën të lehtë për ju, porositni paketën tuaj me 3 klikime!

 

Është gjithashtu e mundur të blini fletë shtesë individuale të etiketave në faqen tonë.

- Etiketat e objekteve

- Etiketat e veshjeve

- Etiketat e këpucëve 

Shqyrtime 5 për Etiketat e larta për të moshuarit në EHPAD

 1. noemie -

  Artikujt korrespondojnë me ato të shfaqura, me cilësi të mirë dhe përtej dorëzimit të respektuar 👍

 2. Alice -

  Shumë i kënaqur me produktin! Cilësi shumë e mirë sidomos.

 3. noemie -

  Etiketa shumë të mira, cilësore dhe tërheqëse. Unë rekomandoj, e zbulova falë një kolegu.

 4. Teresa -

  etiketa shumë të bukura, mbërritën në kohë faleminderit

 5. Maureen -

  Kam porositur disa here nga pepahart. Unë jam i kënaqur. Etiketat qëndrojnë në mënyrë perfekte. E preferuara për artet e shpejta.

Shtoni një përmbledhje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *