Etiketat e PERSONALIZUARA PËR FËMIJËT NË ESF SKI DAYCER

 • Përshkrimi i produkteve
 • 20 ARTET E SHPEJTA (ngjitëse rrobash)
  9 ngjitëse drejtkëndëshe veshjesh (22 x 9 mm)
  6 ngjitëse drejtkëndëshe veshjesh (28 x 11 mm)
  3 ngjitëse drejtkëndëshe veshjesh (67 x 15 mm)
  2 ngjitëse rrobash të rrumbullakëta (diametri 32 mm)
  (jo më hekur!)

  12 Etiketat PËR OBJEKTET:
  2 ngjitëse drejtkëndëshe (67 x 15 mm)
  2 ngjitëse drejtkëndëshe (51 x 12 mm)
  6 ngjitëse drejtkëndëshe (27 x 12 mm)
  2 ngjitëse të rrumbullakëta (diametri 51 mm)

 • Disa udhëzime teknike
 • Si t'i ngjit etiketat e mia?
 • SI TË NGJITHEN NGJITAT PËR OBJEKTET

  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën. (kjo mbështetje duhet të jetë e thatë, e pastër dhe e lëmuar)
  2. Hiqeni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në mbështetëse. Fërkojeni fort për 2 sekonda

   

  SI TË NGJITHET QUICK-ART®?
  "Hiqni hekurin tuaj dhe kurseni kohë!" »

  1. Ngjitni Quick-Art në etiketën e markës ose në etiketën e kujdesit të veshjes,
  2. Shtypni fort për 2 sekonda… kaq, mbaroi!

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: Prisni 24 orë përpara se të lani në lavatriçe (maksimumi 60°C) ose në tharëse. Mos e ngjitni Quick'art® direkt në veshje pasi ajo do të shkëputet gjatë larjes. Mos hekurosni Quick-Art.
  SI TË NGJITHEN Etiketat për Këpucët?

  1. Përgatitni takat e këpucëve në të cilat do të ngjitni etiketat. (shputat duhet të jenë të thata, të pastra dhe të lëmuara)
  2. Hiqni etiketat një nga një nga fletorja Pepahart dhe ngjitini ato. Fërkojeni fort për 10 sekonda.

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: për këpucë sportive ose plazhi, është mirë të prisni 24 orë para se të futeni në rërë, ujë ose baltë.

  SI TË NGJITHEN Etiketat PËR VESHJE?

  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën e hekurit. Veshja duhet të vendoset në një sipërfaqe të sheshtë.
  2. Hiqeni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në vendin e përcaktuar më parë. (Shmangni qepjet dhe lini një diferencë të vogël me skajet)
  3. Vendosni letrën e lëshimit (të dorëzuar në fletoren Pepahart) në etiketë.

 • 1 – Po kthehem emër dhe Emri
 • 2 – Unë zgjedh temë
 • 3 – Unë zgjedh Ngjyrë

 

Përgatituni për udhëtimin tuaj të skive dhe veçanërisht ardhjen e fëmijës suaj në çerdhen e ESF

Pepahart është atje për të thjeshtuar shënimin e rrobave dhe sendeve të kujdesit për fëmijët

Paketa ESF Daycare (Ecole du Ski Français) është zhvilluar në bashkëpunim me stafin e çerdheve për të ofruar formate etiketash të përshtatura për nevojat e tyre. Kjo paketë përfshin etiketa vetëngjitëse për veshje dhe etiketa vetëngjitëse për pajisjet e skive dhe artikujt e kujdesit për fëmijët. Ju do të mund të shënoni trupa, doreza, xhaketë, këpucë, shishe, kuti drekë etj.

Figurinat e bukura të Piou Piou janë miqtë e tij

Për t'ju zhytur në botën e ESF, ne ju ofrojmë figura të ndryshme të shkollës franceze të skive (Piou Piou, Sifflote, Garoloup, Blanchot dhe Titourson). Të gjithë do të gjejnë atë që kërkojnë për të personalizuar etiketat e tyre për rroba dhe objekte.

Etiketa të personalizuara në mënyrë që të mos humbni më sendet e skive të fëmijës suaj

Pepahart ju lejon të identifikoni sendet e fëmijëve tuaj me cilësi të patëmetë. Ngjitëset nuk hiqen në ngrohësin e shisheve ose në mikrovalë dhe nuk lënë gjurmë.
Ngjitëset për rroba (Quick-Art), që lahen në makinë në 60°C max dhe janë jashtëzakonisht të dobishme për nënat me nxitim.

Ekipi i Pepahart ju uron pushime të gëzuara në ski!

Pepahart e bën të lehtë për ju, porositni paketën tuaj me 3 klikime!
etiketa për fëmijë

Shqyrtime 2 për Etiketat e PERSONALIZUARA PËR FËMIJËT NË ESF SKI DAYCER

 1. Karen -

  Etiketa shumë të bukura.
  E marrë shpejt. Djali im i pëlqen shumë.
  Unë i kam përdorur këto etiketa për motrën e saj të madhe 2 vjet më parë, të mbajtura shumë mirë me kalimin e kohës. Nuk lëvizin as nga ngjyrat dhe as nga forma.

 2. Jeanne -

  Produkte cilësore porosia e dytë për mua dhe jam jashtëzakonisht e kënaqur. Përveç kësaj, shpejtësia e dorëzimit është thjesht e shkëlqyeshme në një javë, kam marrë porositë e mia.

Shtoni një përmbledhje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *