Etiketa të PERSONALIZUARA PËR PAJISJET E SKIT ESF

 • Përshkrimi i produkteve
 • 20 ARTET E SHPEJTA (ngjitëse rrobash)
  9 ngjitëse drejtkëndëshe veshjesh (22 x 9 mm)
  6 ngjitëse drejtkëndëshe veshjesh (28 x 11 mm)
  3 ngjitëse drejtkëndëshe veshjesh (67 x 15 mm)
  2 ngjitëse rrobash të rrumbullakëta (diametri 32 mm)
  (jo më hekur!)

  7 Etiketat PËR OBJEKTET:
  2 ngjitëse drejtkëndëshe (67 x 15 mm) për këpucët tuaja
  2 ngjitëse drejtkëndëshe (51 x 12 mm) për shkopinjtë tuaj
  1 ngjitëse drejtkëndëshe (84 x 21 mm) për helmetën tuaj
  2 ngjitëse të rrumbullakëta (diametri 51 mm) për skitë tuaja

 • Disa udhëzime teknike
 • Si t'i ngjit etiketat e mia?
 • SI TË NGJITHEN NGJITAT PËR OBJEKTET

  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën. (kjo mbështetje duhet të jetë e thatë, e pastër dhe e lëmuar)
  2. Hiqeni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në mbështetëse. Fërkojeni fort për 2 sekonda

   

  SI TË NGJITHET QUICK-ART®?
  "Hiqni hekurin tuaj dhe kurseni kohë!" »

  1. Ngjitni Quick-Art në etiketën e markës ose në etiketën e kujdesit të veshjes,
  2. Shtypni fort për 2 sekonda… kaq, mbaroi!

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: Prisni 24 orë përpara se të lani në lavatriçe (maksimumi 60°C) ose në tharëse. Mos e ngjitni Quick'art® direkt në veshje pasi ajo do të shkëputet gjatë larjes. Mos hekurosni Quick-Art.
  SI TË NGJITHEN Etiketat për Këpucët?

  1. Përgatitni takat e këpucëve në të cilat do të ngjitni etiketat. (shputat duhet të jenë të thata, të pastra dhe të lëmuara)
  2. Hiqni etiketat një nga një nga fletorja Pepahart dhe ngjitini ato. Fërkojeni fort për 10 sekonda.

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: për këpucë sportive ose plazhi, është mirë të prisni 24 orë para se të futeni në rërë, ujë ose baltë.

  SI TË NGJITHEN Etiketat PËR VESHJE?

  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën e hekurit. Veshja duhet të vendoset në një sipërfaqe të sheshtë.
  2. Hiqeni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në vendin e përcaktuar më parë. (Shmangni qepjet dhe lini një diferencë të vogël me skajet)
  3. Vendosni letrën e lëshimit (të dorëzuar në fletoren Pepahart) në etiketë.

 • 1 – Po kthehem emër dhe Emri
 • 2 – Unë zgjedh temë
 • 3 – Unë zgjedh Ngjyrë

 

Përgatituni për udhëtimin e fëmijës tuaj me ski

Pepahart është aty për të thjeshtuar shënjimin e veshjeve dhe pajisjeve të skive të fëmijës suaj

Paketa Ski ESF (French Ski School) është zhvilluar në bashkëpunim me instruktorët për t'ju ofruar një fletore të plotë që plotëson kërkesat e skijimit. Në këtë paketë do të gjeni etiketa vetëngjitëse për rrobat e skive dhe etiketa vetëngjitëse për pajisjet e skive. Ju do të mund të shënoni helmetën, dorezat, xhaketën, puthjen, këpucët, maskën, kapelën etj.

ESF ju vë në dispozicion figurinat e saj

Për t'ju zhytur në botën e ESF, ne ju ofrojmë figura dhe yje të ndryshme të Ecoile du Ski Français (Piou Piou, Sifflote, Garoloup, Blanchot dhe yjet e ndryshëm).

Etiketa të personalizuara në mënyrë që të mos humbni më sendet e skive të fëmijës suaj

Pepahart ju lejon të identifikoni sendet e fëmijëve tuaj me cilësi të patëmetë. Ngjitëset janë të llakuara, nuk bien në kontakt me borën dhe mund t'i hiqni shumë lehtë pa lënë gjurmë.
Ngjitëse për rroba (Quick-Art), që lahen në makinë në 60°C max.

Gëzuar pushimet e skijimit!

Pepahart e bën të lehtë për ju, porositni paketën tuaj me 3 klikime!
etiketa për fëmijë

Shqyrtime 2 për Etiketa të PERSONALIZUARA PËR PAJISJET E SKIT ESF

 1. Shpatore -

  Perfekt si gjithmonë, produkt francez. Transporti shumë i shpejtë, cilësi e shkëlqyer.

 2. Hannae -

  Gjithmonë perfekte, dërgon shpejt dhe cilësia është e shkëlqyer! 5 vjet që porosis të gjitha etiketat në faqe dhe nuk u zhgënjeva kurrë!

Shtoni një përmbledhje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *