Etiketat e PERSONALIZUARA KAMP PUSHIME, KLASË DORËS, KLASË E GJELBËR dhe SCOUT

 • Përshkrimi i produkteve
 • Kjo paketë përmban: 

   

  64 ARTET E SHPEJTA
  64 etiketa veshjesh vetëngjitëse (21 x 9 mm)

   

  66 Etiketat e VESHJEVE:
  66 etiketa të gjata hekuri (45 x 7 mm)

   

  67 Etiketat e OBJEKTEVE:
  16 etiketa vetëngjitëse drejtkëndëshe (44 x 17 mm)
  33 etiketa të gjata vetëngjitëse (45 x 7 mm)
  3 etiketa të gjata vetëngjitëse (59 x 13 mm)
  1 etiketë e gjatë vetëngjitëse (99 x 11 mm)
  12 etiketa të rrumbullakëta vetëngjitëse (28 mm)
  1 etiketë ngjitëse e rrumbullakët (72 mm)
  1 etiketë ngjitëse e rrumbullakët (47 mm)

   

  12 Etiketat e Këpucëve: 
  12 etiketa këpucësh vetëngjitëse (27 x 35 mm)

 • Disa udhëzime teknike
 • Si t'i ngjit etiketat e mia?
  • SI TË NGJITHEN Etiketat për OBJEKTET?
  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën (kjo mbështetje duhet të jetë e thatë, e pastër dhe e lëmuar)
  2. Hiqeni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në mbështetëse. Fërkojeni fort për 10 sekonda.

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: Është mirë të prisni 24 orë para se të futeni në pjatalarëse, frigorifer, ngrohës shishe etj.

   

  • SI TË NGJITHEN Etiketat për Këpucët?
  1. Përgatitni takat e këpucëve në të cilat do të ngjitni etiketat (shollët duhet të jenë të thata, të pastra dhe të lëmuara),
  2. Hiqni etiketat një nga një nga fletorja Pepahart dhe ngjitini ato. Fërkojeni fort për 10 sekonda.

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: për këpucë sportive ose plazhi, është mirë të prisni 24 orë para se të futeni në rërë, ujë ose baltë.

   

  • SI TË NGJITHEN Etiketat PËR VESHJE?
  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën e hekurit. Veshja duhet të vendoset në një sipërfaqe të sheshtë,
  2. Qëroni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në vendin e përcaktuar më parë (shmangni qepjet dhe lini një diferencë të vogël me skajet),
  3. Vendosni letrën kundër ngjitjes (të dorëzuar në fletoren Pepahart) në etiketë,
  4. Kaloni hekurin në modalitetin "STEAMLESS", pambuku vendoseni në 160°C për 10 sekonda. (Për pëlhura delikate të tilla si sintetike, kaloni hekurin vetëm për 5 sekonda)

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: rezistent në lavatriçe dhe tharëse; Shmangni hekurosjen direkt të etiketës së hekurit pasi mund të shkrihet - Ripërdorni letrën e lëshimit të dhënë në fletoren Pepahart.

   

  • SI TË NGJITHET QUICK-ART®?
   "Hiqni hekurin tuaj dhe kurseni kohë!"
  1. Ngjitni Quick-Art në etiketën e markës ose në etiketën e kujdesit të veshjes,
  2. Shtypni fort për 2 sekonda… kaq, mbaroi!

  KËSHILLA E PAKË PEPAHART: Prisni 24 orë përpara se të lani në lavatriçe (maksimumi 60°C) ose në tharëse. Mos e ngjitni Quick'art® direkt në veshje pasi ajo do të shkëputet gjatë larjes. Mos hekurosni Quick-Art.

 • 1 – Po kthehem emër dhe Emri
 • 2 – Unë zgjedh temë
 • 3 – Unë zgjedh Ngjyrë

 

Etiketa të personalizuara për kampin veror, klasën e borës, klasën e gjelbër ose klasën e detit 

Fëmija juaj është gati të niset për në kamp, ​​klasë jeshile, klasë bore ose det. Shkolla ju kërkon të etiketoni të gjitha sendet e fëmijës tuaj pa harruar asgjë në valixhe. Paketa Colony është krijuar për ta bërë jetën më të lehtë për ju dhe fëmijën tuaj pasi jeni atje. Etiketat, Artet e shpejta dhe ngjitësit e kolonive do t'ju ndihmojnë në shënimin e gjërave.

Etiketa për fëmijë kushtuar kampit veror dhe klasës së gjelbër

Falë paketës së kolonisë dhe saj 200 etiketa vetëngjitëse, Quick Arts dhe hekuri, ju mund të lehtë etiketoni rrobat (bluzë, xhaketë, kostum ski, pulovër, jelek, kapele, shalle, kapele, çorape, etj.) dhe objekteve (çanta, valixhe, çantë tualeti, korniza, kuti për drekë, këpucë, shishe uji, helmetë, etj.) për fëmijën tuaj.

Etiketa Colo për fëmijë lehtësisht të dallueshme nga fëmija juaj

Pepahart ofron një gamë të gjerë ilustrime dhe ngjyrash në mënyrë që çdo fëmijë të mund të njohë lehtësisht sendet e tij. Përveç kësaj, paketa e kolonisë përfshin të gjitha dimensionet eetiketa me porosi nevojiten për ta bërë më të lehtë punën tuaj.

Etiketat e veshjeve që ngjiten në 10 sekonda

Shumë e lehtë për t'u ngjitur, do t'ju duhen vetëm disa minuta për ta etiketuar atë komplet komplet të fëmijës tuaj. Kështu që të gjithë kursejnë kohë, jo më qepje! Të etiketat e veshjeve ngjiten në hekur në 10 sekonda në të gjitha rrobat.

Ngjitës për veshje të përshtatura për nevojat e fëmijëve 

Les QuickArts nga Pepahart janë ngjitëse për rroba të cilat ju lejojnë të shënoni sendet e fëmijës suaj pa hekur. Këto etiketa veshjesh janë shumë praktike dhe ngjiten sekonda 2 qoftë nëetiketa e markës së veshjeve, ose direkt në veshje. Etiketat e këtyre fëmijëve shkojnë makinë në 60°C pa e qëruar. Ideale për klasë bore, klasë jeshile, koloni, etj.

Etiketa që mbahen fort për kolonitë, klasën e gjelbër dhe klasën e detit

Sot, të gjitha organizatat e festave kërkojnë të shënojnë biznesin me etiketa ngjitëse për fëmijë.

REZISTENCA DHE CILËSIA

Të gjitha etiketat e fëmijëve tanë janë laminuara dhe rezistente ndaj grisjes. Por edhe i pajisur me ngjitës super i fortë për të siguruar një qëndrueshmëri dhe cilësi optimale.

Përveç kësaj, të gjitha etiketat tona janë rezistente ndajujë, mikrovalë, ngrohës shishe, frigorifer, frigorifer, pjatalarëse, ...

Për të mos përmendur që Quick Arts dhe etiketat hekuri rezistojnë lavatriçe dhe tharëse në 60°.

Përveç kësaj, të gjitha etiketat tona janë i pathyeshëm falë llakut mbrojtës.

Për më tepër, ne përdorim bojëra eko-përgjegjëse dhe pa tretës. Këto bojëra plotësojnë standardet e mbrojtjes së fëmijëve duke ruajtur ngjyrat e tyre të bukura me rezolucion të lartë.

Bërë në Francë 🇫🇷

DELIVERY

Dorëzimi është falas në të gjithë Francën, DOM TOM dhe jashtë vendit! Ne prodhojmë etiketat tuaja dhe i dërgojmë ato brenda 24/48 h

 

PAGESA E SIGURT

 

PEPAHART JU E BËN TË LEHTË, PORËSONI PAKETËN TUAJ ME 3 KLIKIME!

 

Dhe, për të përfunduar paketën tuaj të kolonisë, provoni Paketa e bagazheve që të mos humbisni çantat tuaja.

Ju mund të jeni të interesuar në Paketa shkollore ose Pako për krevat fëmijësh

Shqyrtime 4 për Etiketat e PERSONALIZUARA KAMP PUSHIME, KLASË DORËS, KLASË E GJELBËR dhe SCOUT

 1. Pascale -

  Cilësi shumë e mirë shumë e kënaqur

 2. Luizia -

  Dorëzimi super i shpejtë, produkte shumë praktike dhe të bukura.

 3. Paula -

  Produkt i shkëlqyer
  Unë patjetër do të rekomandojë

 4. Aksel -

  Gjithmonë produkte të shkëlqyera dërgohen shpejt. Faleminderit!

Shtoni një përmbledhje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *