Etiketat e personalizuara të klasës së borës (SKI)

 • Përshkrimi i produkteve
 • Kjo paketë përmban: 

   

  36 ARTET E SHPEJTA:

  28 etiketa të gjata veshjesh (22 x 9 mm)
  2 etiketa veshjesh të rrumbullakëta (33 mm)
  6 etiketa veshjesh të rrumbullakëta (45 x 10 mm)

   

  33 Etiketat e VESHJEVE:

  33 etiketa të gjata hekuri (45 x 7 mm)

   

  46 Etiketa VETËNGJITHSE PËR OBJEKTE:

  1 etiketa të rrumbullakëta (55 mm)
  2 etiketa të mëdha (58 x 13 mm)
  2 etiketa të mëdha (85 x 19 mm)
  4 etiketa të gjata (39 x 6 mm)
  1 etiketë e rrumbullakët (33 mm)
  1 etiketë e rrumbullakët (40 mm)
  2 etiketë e rrumbullakët (50 mm)
  1 etiketa të mëdha (53 x 20 mm)
  4 etiketa të gjata (43 x 9 mm)
  9 etiketa të rrumbullakëta (26 mm)
  1 etiketë e gjatë (151 x 15 mm)
  9 etiketa të gjata (45 x 7 mm)
  4 etiketa drejtkëndëshe (50 x 19 mm)
  5 ngjitëse të ndryshme

   

  10 Etiketat e Këpucëve: 

  10 etiketa këpucësh (27 x 35 mm)

 • Disa udhëzime teknike
 • Si t'i ngjit etiketat e mia?
  • SI TË NGJITHEN Etiketat për OBJEKTET?
  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën (kjo mbështetje duhet të jetë e thatë, e pastër dhe e lëmuar)
  2. Hiqeni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në mbështetëse. Fërkojeni fort për 10 sekonda.

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: Është mirë të prisni 24 orë para se të futeni në pjatalarëse, frigorifer, ngrohës shishe etj.

   

  • SI TË NGJITHEN Etiketat për Këpucët?
  1. Përgatitni takat e këpucëve në të cilat do të ngjitni etiketat (shollët duhet të jenë të thata, të pastra dhe të lëmuara),
  2. Hiqni etiketat një nga një nga fletorja Pepahart dhe ngjitini ato. Fërkojeni fort për 10 sekonda.

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: për këpucë sportive ose plazhi, është mirë të prisni 24 orë para se të futeni në rërë, ujë ose baltë.

   

  • SI TË NGJITHEN Etiketat PËR VESHJE?
  1. Përgatitni suportin mbi të cilin do të ngjitni etiketën e hekurit. Veshja duhet të vendoset në një sipërfaqe të sheshtë,
  2. Qëroni etiketën nga fletorja Pepahart dhe vendoseni në vendin e përcaktuar më parë (shmangni qepjet dhe lini një diferencë të vogël me skajet),
  3. Vendosni letrën kundër ngjitjes (të dorëzuar në fletoren Pepahart) në etiketë,
  4. Kaloni hekurin në modalitetin "STEAMLESS", pambuku vendoseni në 160°C për 10 sekonda. (Për pëlhura delikate të tilla si sintetike, kaloni hekurin vetëm për 5 sekonda)

  KËSHILLA E VOGËL PEPAHART: rezistent në lavatriçe dhe tharëse; Shmangni hekurosjen direkt të etiketës së hekurit pasi mund të shkrihet - Ripërdorni letrën e lëshimit të dhënë në fletoren Pepahart.

   

  • SI TË NGJITHET QUICK-ART®?
   "Hiqni hekurin tuaj dhe kurseni kohë!"
  1. Ngjitni Quick-Art në etiketën e markës ose në etiketën e kujdesit të veshjes,
  2. Shtypni fort për 2 sekonda… kaq, mbaroi!

  KËSHILLA E PAKË PEPAHART: Prisni 24 orë përpara se të lani në lavatriçe (maksimumi 60°C) ose në tharëse. Mos e ngjitni Quick'art® direkt në veshje pasi ajo do të shkëputet gjatë larjes. Mos hekurosni Quick-Art.

 • 1 – Po kthehem emër dhe Emri
 • 2 – Unë zgjedh temë
 • 3 – Unë zgjedh Ngjyrë

 

Etiketa për fëmijët që largohen nga klasa e borës

Pepahart mendon për ju dhe ofron një paketë të veçantë për klasën e borës

Kjo paketë përbëhet nga 125 etiketa të klasës së borës (këpucë, helmetë, rroba etj.). Ne mendojmë dhe dizajnojmë paketën e klasës së borës për të bashkuar të gjitha dimensionet e sajetiketa të personalizueshme kërkohet.

Pepahart ju siguron qëndrueshmëri dhe cilësi optimale.

Sot, të gjitha kampet verore dhe kampet ju kërkojnë të shënoni gjërat e fëmijës suaj. Qëndroni në trend me etiketa të personalizueshme për klasën e borës.

Mos harroni etiketat hekuri dhe Quick Arts për veshje! 

A e njihni Quick Art? Këto etiketat e veshjeve ngjitet në dy sekonda dhe pa hekur. Ideale për klasën e borës! këto etiketa për fëmijë mund të ngjiten në etiketat e markave në veshjet tradicionale, por gjithashtu mund të ngjiten drejtpërdrejt në pajisjet e skive (pantallona, ​​xhaketë, materiale sintetike të lëmuara).

Kini kujdes, do t'ju kërkohet të shënoni rrobat më shumë se objektet. Paketa Classe de Neige është bërë për ju pasi përfshin 33 etiketat e veshjeve dhe 36 Quick Arts (ngjitëse rrobash - jo më hekurosje). Ju do të jeni në gjendje të shënoni çelësin e plotë të fëmijës tuaj. Këto Etiketa per femijet lindin në 10 sekonda me hekur. Në fletore është dhënë një letër kundër ngjitjes.Etiketa. QuickArt lindin në 2 sekonda, me dorë, pa hekur dhe lahen në lavatriçe në 60°C max.

REZISTENCA DHE CILËSIA

Të gjitha etiketat e fëmijëve tanë janë laminuara dhe rezistente ndaj grisjes. Por edhe i pajisur me ngjitës super i fortë për të siguruar një qëndrueshmëri dhe cilësi optimale.

Përveç kësaj, të gjitha etiketat tona janë rezistente ndajujë, mikrovalë, ngrohës shishe, frigorifer, frigorifer, pjatalarëse, ...

Për të mos përmendur që Quick Arts dhe etiketat hekuri rezistojnë lavatriçe dhe tharëse në 60°.

Përveç kësaj, të gjitha etiketat tona janë i pathyeshëm falë llakut mbrojtës.

Për më tepër, ne përdorim bojëra eko-përgjegjëse dhe pa tretës. Këto bojëra plotësojnë standardet e mbrojtjes së fëmijëve duke ruajtur ngjyrat e tyre të bukura me rezolucion të lartë.

Bërë në Francë 🇫🇷

DELIVERY

Dorëzimi është falas në të gjithë Francën, DOM TOM dhe jashtë vendit! Ne prodhojmë etiketat tuaja dhe i dërgojmë ato brenda 24/48 h

 

PAGESA E SIGURT

 

PEPAHART JU E BËN TË LEHTË, PORËSONI PAKETËN TUAJ ME 3 KLIKIME!

 

Ju gjithashtu mund të zbuloni tonën paketa shkollore dhe tonë Paketa e zbulimit për kthimin e fëmijës suaj.

Shqyrtime 2 për Etiketat e personalizuara të klasës së borës (SKI)

 1. Eveline -

  Etiketat cilësore ju falënderojnë për këtë produkt që e kënaqi djalin tim

 2. Delphine -

  Përpunim dhe dërgim i shpejtë i porosive, etiketa në përputhje. Unë rekomandoj

Shtoni një përmbledhje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *